Ik zat afgelopen week toevallig wat oude elftalfoto 's te bekijken en dan ben jij de enige speler die langer dan vijf seizoenen meeloopt bij FC Utrecht. Het verloop van spelers is enorm, hoe vindt je dat zelf? Stefaan Tarighe 'Ik heb de afgelopen jaren gemerkt dat de club enorm gegroeid is. Misschien nog niet qua prestaties in het veld, maar het hele gebeuren er omheen. Inmiddels is begonnen met de verbouw van het stadion, we krijgen schitterende faciliteiten tot onze beschikking op het complex bij Odin. Niet alleen voor de A-selectie, maar voor héél FC Utrecht. Dat zijn zomaar enkele voorbeelden van dat de club momenteel groeiende is, de organisatie is veel beter. En het verloop van spelers, ik denk dat elke club daar wel mee te maken heeft.' Is de huidige selectie wel sterker dan die van vier, vijf seizoenen geleden? Ik denk dat jij als geen ander daarover kan oordelen, want jij hebt al die jaren meegemaakt. 'We hebben zeker een sterkere selectie. Ten opzichte van vorig seizoen hebben we met Didier Martel en John de Jong natuurlijk wel kwaliteit ingele verd, maar daar tegenover staat de komst van een aantal andere spelers, zoals Dave van den Bergh, Tibor Dombi, Igor Gluscevic en Stefaan Tanghe. Nu is het zaak om daar een geheel van te maken. Ik vind het wel jammer dat het in de resultaten nog niet te zien is, maar ik denk wel dat we kwalita tief beter zijn dan vorig seizoen.' Jij bent typisch een speler waar van een trainer zegt dat je heel nuttig bent om er bij te hebben. Vaak begin je een seizoen op de bank, maar gaandeweg het seizoen vordert knok jij jezelf toch weer in de basis. Wat is je geheim? 2 LU O

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 7