Korte Berichten Seizoenkaarthouder van de week De heer B. Pouw uit vak 01. Wint een IBIS Hotel cheque en 100,- waardecheques voor zonnebaden bij Zonnestudio Sundays van Ria Kroeze en een waardebon van 125,- Jerry's Haircare. ;1 VIP Terras Het VIP terras wordt bezet door Rever Kantoor en Communicatie BV uit Bunnik. Wij heten de heer Verwoert en zijn medewerkers van harte welkom. Sponsor Man of the Match Rever Kantoor en Communicatie BV. Sponsort een bedrag van 500,- bestemd voor de jeugd opleiding van FC Utrecht. Fortuna Sittard - FC Utrecht Datum: Zaterdag 2 december om 20.00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de administratie van FC Utrecht. Tussen 09.00 en 17.00 uur kan men hier terecht, ledereen kan op eigen gelegenheid en eigen verantwoordelijkheid afreizen naar Kerkrade. Er rijdt ook een vrijwillige buscombi. Kosten 47,50. Deze bus rijdt alleen bij voldoende belangstelling. Men kan tevens een parkeerkaart krijgen voor P3. FC Utrecht - NAC Datum: 10 december 2000 Kaarten zijn vanaf 25 november 2000 verkrijgbaar via de Ticketboxen. Per S(CC) kan men 2 kaarten kopen voor deze wedstrijd. Op de dag van de wedstrijd zijn de kassa's vanaf 13.00 uur geopend. www.qalqeriwaard-utrecht.nl Op deze site is alles te volgen met betrekking tot de verbouwing van stadion Galgenwaard. Naast allerlei informatie zijn er ook mooie sfeerbeelden te zien. Neem eens een kijkje. Tweede elftal Het tweede elftal speelt morgen een thuiswedstrijd tegen De Graafschap. Deze wedstrijd begint om 18.30 uur.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 30