I DE TOEKOMST I AFC AJAX EVANDER SNO KAPT GRAAG EEN MANNETJE UIT Volledige naam: Evander Ronny Sno Geboren: Op 9-4-'87, ik speel nu in de C2. Woonplaats: Amsterdam, maar ik ben geboren in Dordrecht.Vijf jaar terug zijn we hier komen wonen. School: Het Marcanti-college, daar doe ikVM- BO. Ik zit in het tweede jaar. Favoriete vak: Muziek. De leraar vertelt veel dingen, maar we maken zelf ook muziek. Soms zingt de leraar een lied en dan mogen wij er de beat bij verzinnen, da's het leukste. Irritantste vak: Economie.Voor andere vakken wil ik best huiswerk maken, maar bij economie staat me dat altijd tegen. Vorige clubs: DWS, in Amsterdam. Op m'n twaalfde mocht ik naar Ajax komen en in de DI beginnen. Positie: Nummer vier, centrale verdediger. Dat betekent veel duels aangaan, maar ook meedoen in de op bouw. Dit is mijn favorie te plek, ja. Sterke punten: Passes geven, bal aannemen en dan meteen doorspelen.Verder wil ik altijd graag een mannetje uitkappen en mee naar voren gaan. Zwakke punten: Mijn linkerbeen kan veel be ter, vind ik. Als de bal nu voor dat been komt, duurt het meestal net iets te lang voor ik hem onder controle heb. Favoriete club: Da's makkelijk:Ajax natuurlijk. Mooiste stadion: De Arena. Beste Nederlandse voetballer: Richard Knopper. Mijn type voetballer, hard werken en slim spelen. Ik sta met hem op de foto, weet je. Vorig seizoen was ik voorAjax-RodaJC namelijk de mascotte en mocht ik in de Arena balletje hoog houden. Dat was wel een kick.Ajax verloor trouwens met 3-1 dus veel geluk heb ik ze niet gebracht. Beste buitenland se voetballer: Rival- do. Net als ik, vindt hij het leuk om zijn mannetje uit te kappen. Idool: Rivaldo dus. Leuk aan voetbal: Alles vind ik er leuk aan, het liefst zou ik de hele dag door willen voetballen. Ik heb er veel voor over. Maar omdat ik het zo leuk vind, gaat dat vanzelf. Hobby's Buiten spelen en muziek maken. Ik kom uit een muzikale familie.Vader speelt piano, mijn twee oudere broers piano en drums en ik kan zelf aardig met de gitaar overweg. Favoriete tv-programma's: Ik kijk vaak naar Cartoon Network, dan lig ik helemaal in een deuk. Het liefst naar Johnny Bravo, dat is een ech te versierder, maar eigenlijk wil niemand hem hebben. Moet je eens een keertje kijken. Favoriete muziek: Rap en R&B Favoriete CD: All eyes on me, van 2Pac. Slechte muziek: Om eerlijk te zijn.André Ha- zes. Hij zal best een aardige man zijn, maar ik vind dat hij op sommige momenten zo raar doet Favoriete film: Dat zijn er verschillende, maar als ik er een moet noemen, zeg ik Scarface van Al Pacino. Keihard en spannend. Favoriete eten: Nasi, dat eten we thuis redelijk vaak, ja. Smerigste eten: Witlof, mij te bitter. Lekkerste drinken: Limonadesiroop. Smerigste drinken: Koude chocomel. Goede eigenschap: Over het algemeen kan ik goed naar een ander luisteren. Slechte eigenschap: Soms word ik te snel boos, bijvoorbeeld als ze onder het voetballen onnodig tegen me schreeuwen. Vakantiebestemming: Suriname. Vier keer ben ik er geweest en dat beviel me goed. Prach tig land, lekker warm. Boek of tijdschrift: Ik ben niet zo'n lezer. Ei genlijk blader ik alleen VI regelmatig door. Andere sporten: Tennissen zowel om te kijken als om te doen. Mooiste tenue: Ajax. Kampioen: Ajax, al zal dat waarschijnlijk moei lijk worden. Degradatie: Fortuna Sittard en RBC, dat zie je aankomen. Favoriete opstelling Oranje: Van der Sar; Rei ziger, Stam, Frank de Boer,Van Bronckhorst, Bos- velt, Seedorf.Witschge; Ronald de Boer, Kluivert en Zenden. Toekomstverwachting: Profvoetballer wor den bij Ajax. De mooiste club om voor te spelen. Martin van Zaanen ODAJC I 13 Dit is pas het tweede seizoen van Evander Sno 13) bij Ajax.Toch beweegt de centrale verdediger van de C2 zich over het veld of hij al jaren op deToekomst rondloopt. Hij is kritisch op zichzelf: „Dat linkerbeen van mij kan veel beter."

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 13