Nieuwe merchandising catalogus uit UEFA Cup sjaal nu al verkrijgbaar! Beleef het mee! Een fantastische geel-zwarte wedstrijddag!J Rondleiding door Gelredome, verzorgd door een van onze deskundige gidsen Lunch of diner in een restaurant in de nabije omgeving van Gelredome Ontvangst op de promenade (deelnemers krijgen een OHRA-Card t.w.v. ƒ10,-) Parkeerkaart en toegangsbewijs voor de wedstrijd (Westtribune) Hiervoor geldt een prijs vanafƒ149,95 (incl. BTW) per persoon voor een middagwedstrijd en vanaf ƒ199,95 (incl. BTW) per persoon voor een avondwedstrijd. Indien u hierin geïnteresseerd bent en meer informatie wilt ontvangen, kunt u contact opnemen met Marcia de Rooij, telefoonnummer 026-8807 888. Na afloop van de wedstrijd Vitesse-Ajax krijgt u bij de uitgangen de nieuwe Vitesse merchandi sing catalogus uitgereikt. Het hele Vitesse assor timent staat in deze catalogus. De catalogus zal de komende thuisduels uiteraard ook bij de shops op de promenade liggen, waar hij gratis te verkrijgen is. De leden van de Vitesse Kids Club krijgen binnenkort de catalogus thuisgestuurd. Bij de shops op de promenade is vanaf vandaag de sjaal verkrijgbaar die speciaal voor de wedstrijd in de tweede ronde UEFA Cup tegen Inter gemaakt is. De sjaal kost F25,- (zolang de voorraad strekt!) Vitesse heeft een uitgebreid programma samengesteld om groepen (vanaf 25 personen) tijdens een thuiswedstrijd van Vitesse te ont vangen. Dit is een leuke mogelijkheid om bij voorbeeld uw collegae, sportclub of vrienden, uitgebreid kennis te laten maken met Vitesse en Gelredome. Het programma is als volgt: Ontvangst met koffie en gebak in De Gelrelounge (onze Business Club) in Gelredome Naam Gerwin Davelaar Leeftijd 10 jaar Hobby's voetbal, computerspelletjes, crossen met mijn mountainbike. Naam Dagmar Kraus Leeftijd 8 jaar Hobby's knutselen, buiten spelen, puzzelen, voetballen. VITESSE - AJAX 5 Vrumona. Via leverancier en Founder Bavaria zullen de frisdranken Pepsi, Pepsi-light, Seven Up en Seven Up-light vanaf 21 oktober bij Pepsi Pop verkrijgbaar zijn in Gelredome. Ook met het sportdrankenmerk Extran is een sponsorovereenkomst aangegaan. De diverse elftallen van Vitesse zullen worden voorzien van het energieke sportdrankje.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 5