Vito's verjaardag Sponsornieuws Vitesse - Internationale Internazionale - Vitesse Een rondleiding door Gelredome? Bel naar telefoonnummer 026-880 7316 voor het maken van een afspraak of voor meer informatie. Vitesse en haar Supportersvereniging organise ren gezamenlijk een supportersreis naar Milaan voor de wedstrijd Inter Milan - Vitesse op don derdag 26 oktober aanstaande. De kaartver koop voor de busreis is inmiddels ten einde. Op woensdag 25 oktober om 05.00 uur vertrek ken vanaf Gelredome bussen naar Milaan. Donderdagavond na de wedstrijd vertrekken de bussen weer uit Milaan naar Arnhem. Binnenkort wordt u geïnformeerd over de losse kaartverkoop. (NOS teletekst pagina 676) Seizoenkaarthouders hebben inmiddels de mogelijkheid gekregen om van hun voorrangs- recht gebruik te maken. Vanaf maandag 16 oktober tot en met woensdag 8 november gaan alle nog beschikbare plaatsen in de vrije verkoop. De prijzen variëren tussen de ƒ30,- en ƒ65,-. Kinderen tot en met 14 jaar betalen op de Oosttribune ƒ25,- en op de overige tribunes de normale prijs. De kaarten voor deze wedstrijd zijn verkrijgbaar bij Ticketbox. Het aanvangs- tijdstip van zowel de uit- als de thuiswedstrijd is om 20.45 uur. Er zijn inmiddels zo'n 9.000 kaar ten verkocht. Op vertoon van de seizoenkaart is er gratis busvervoer met Connexxion vanaf de bekende opstapplaatsen. Vitesse heeft de onderhandelingen met haar sponsors Canal+, Hago, Zijm, Connexxion, Ohra en Sita/BFI positief afgerond. Daarnaast heeft Gelredome een vijfjarig contract gesloten met Vito, de mascotte van de Vitesse Kids Club, is vorige week 1 jaar geworden en deze blije gebeurtenis is niet onopgemerkt voorbij gegaan. Ruim veertig kinderen waren door de Kids Club uitgenodigd om op het feestje van Vito te verschijnen. De kinderen kregen in een feestelijke persruimte wat te drinken en natuur lijk een stuk van de enorme verjaar dagstaart. Vito ontving deze mid dag veel leuke kadootjes en wilde maar al te graag met iedereen op de foto. Twintig jonge keepertjes zijn op Papendal, het trainingscomplex van Vitesse, flink onder han den genomen. Onder leiding van keeperstrainer Abe Knoop en vier keepers van Vitesse werden vijf verschillende oefenvormen gedaan. Elke oefening stond onder begeleiding van een keeper van Vitesse. Met veel inzet en opperste concentratie werden de oefeningen door de jonge talenten afgewerkt. De Vitesse Kids Club wil Edwin Zoetebier, Dragoslav Jevric, Bas Wijnen, Danny Lücke en Jeroen de Hoop bedanken voor hun actieve en enthousiaste begeleiding. Abe Knoop kondigde al meteen aan volgend jaar wederom een keepersdag te organiseren.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 4