Nieuws van de supportersvereniging! Op de evenementenkalender staan nog de volgende activiteiten: Adres: Wilt u lid worden van de meest dynamische Supportersvereniging van Nederland? Geeft u dan nu op en vul de onderstaande bon in, een lidmaatschap kost u slechts 25,- per jaar! (6 W Naam: Postcode: Woonplaats: SUPPORTERSNIEUWS Bij de start van deze nieuwe competitie is niet het voetbal waar men in Alkmaar over praat, maar de kaartenregen die zich plots boven, zo lijkt het, Alkmaar ontwikkeld heeft. Waren het in de wedstrijd tegen Feyenoord, Barry van Galen en Michael Buskermolen die met rood konden inrukken, tegen Telstar was het de beurt aan Max Huiberts. Al deze arbitrale beslissingen waren op zijn zachts gezegd dubieus, want de openbare aanklager van de KNVB kon na het bestuderen van de beelden, nog Barry van Galen nog Max Huiberts op overtredingen betrappen die de arbiters schijnbaar wel hadden geconstateerd. Maar genoeg gepraat hierover, AZ is de compe titie redelijk gestart. De echte vorm is er nog niet maar we kunnen toch al zien dat sommige nieuwe spelers beslist aanwinsten zijn voor AZ. Henk Timmer en Paul Matthijs lijken al jaren op het hoogste niveau te acteren en Robin Nelisse doet waarvoor hij gehaald is namelijk scoren. Wilt u elke wedstrijd de ontwikkelingen volgen van, onder meer boven genoemde spelers, dan kan dat want de Supportersvereniging organiseert iedere uitwedstrijd een busreis waar leden tegen een gereduceerde prijs mee kunnen. Tevens organiseert de Supportersvereniging diverse evenementen die in ons gezellige supportershome gehouden worden, en waar u voor, in de rust en na de wedstrijd tegen aantrekkelijke prijzen iets kunt eten en drinken. 15 oktober 19 november 23 december 14:00 klaverjassen in het supportershome. 14:00 klaverjassen in het supportershome. 20:00 Kerstbingo in het supportershome. De Supportersvereniging geeft ook 6 maal per jaar een eigen magazine uit dat boordevol foto's, statistieken, historie en pittige columns staat. Tevens krijgen leden korting op het gehele assortiment supportersartikelen. Deze bon opsturen naar postbus 9099,1800 GB Alkmaar, of inleveren op wedstrijddagen naast het supportershome (in de hoek onder het scorebord).

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 23