Gunther Schepens MERCHANDISING Ook bij Gunther Schepens Sport, Brusselsesteenweg vind je alle AA Gent merchandisingartikelen. Topkwaliteit, service, interessante prijzen, vriendelijke bediening, snelle levering het zijn de grote troeven van Gunther Schepens Sport. "Ik heb de loting op televisie gevolgd en ik vond Ajax het beste wat we konden loten: een grote affiche, een aantrekkelijke tegenstander en een aparte belevenis wanneer we over twee weken in de Arena mogen spelen." En sportief een haalbare kaart? "Waarom zouden we schrik moeten hebben? Ze verliezen toch ook met 3-0 van Sparta! Hun trainer, Co Adriaanse, zal meer schrik hebben van ons, want hij verloor hier vorig seizoen met Willem II, en wel met 6-1, haha! Ajax is goed, maar het is niet meer het Ajax van weleer. Er zal weder zijds respect zijn, maar we moeten ons hoeden voor een soort minderwaardigheidscomplex tegenover Nederland. Belangrijk is ook dat wij veel ervaring hebben in onze ploeg: Borkelmans, Peeters, Cipi, Vasov, ikzelf... we hebben toch al iets meegemaakt." Europese wedstrijden zijn ook een goeie leerschool? "Dat is zo! Je leert er veel uit. Weet je dat wij onze beste wedstrijd speelden op Glasgow Rangers en dat was de moeilijkste match uit de voorbereiding! Dat is makkelijk te verklaren trouwens: voor dat soort wedstrijden hoeft men de spelers niet extra te motiveren: de naam van de tegenstander is een motivatie op zich!" En je ontvangt Ajax in het vertrouwde Ottenstadion! "Het zal wel volzitten, maar 10.000 toeschouwers is te weinig voor zo een affiche. Commercieel was het beter geweest in een ander stadion. Anderzijds zal de steun van de supporters zeer sterk aangevoeld worden en dat is dan weer een voordeel." Patrick Lips

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 19