vs Even bijpraten met CLAESSENS Fortunatrainer Bert van Marwijk "Het wordt een lastige klus. Ajax is na een mindere periode op de weg terug. We zullen 200% moeten ge ven om een goed resultaat te kun nen behalen. Tegen Willem II vond ik het eerste kwartier gelijkopgaand. Daarna heb ben we goed gebruik gemaakt van de man-meer-situatie. We hebben ge probeerd om Willem II vroeg onder druk te zetten en zelf het initiatief te nemen. Dat is goed gelukt, waardoor ik onze overwinning verdiend vond. We zitten de laatste tijd duidelijk in een stijgende lijn. Na de winst tegen RKC, kregen we tegen Feyenoord met veel tegenslag te maken. In de lasti ge uitwedstrijd tegen Cambuurzijn we ongeschonden uit de strijd gekomen. Daarna wonnen we bijna van 'runner- up' FC Twente. Tegen Willem II hebben we bewezen dat we echt voor de winst kunnen spe len. Ajax heeft enorm veel voetballend ver mogen. De individuele kwaliteiten van hun spelers kunnen altijd voldoende zijn om een wedstrijd te beslissen. Ze hebben een moeilijke periode gehad, maar zijn nu duidelijk weer op de weg terug. We zullen dan ook 200% moe ten geven om tegen Ajax een goed resulaat te kunnen behalen. We zijn vorige week op mini-trainings kamp in het Belgische Herderen ge weest om ons maximaal voor te be reiden op de komende wedstrijden. De gehele selectie is fit. Vorige week leek Dennis Gerritsen een blessure te hebben, maar hij heeft gewoon weer met de groep meegetraind. i.s.m. Adrem uitgeversgroep Drukkenj Bern

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 6