ONZE GAST VAN VANAVOND: AJAX CLAESSENS i.s.m. Adrem uitgeversgroep Ajax is bezig aan een wisselvallig sei zoen. De Amsterdammers kregen de afgelopen weken veel kritiek voor hun vertoonde spel. Toch is het elftal van Jan Wouters het enige team dat kop loper PSV nog in het vizier heeft. De Amsterdammers hebben zes verlies- punten meer dan de lijstaanvoerder. In de elf tot nog toe gespeelde uitdu- els kwam Ajax zesmaal tot winst. Liefst vijfentwintig keer werd er door de Am sterdammers op vreemde bodem ges coord, met de 3-6 uitzege bij Willem II en de 2-6 overwinning tegen MW als uitschieters. Fortuna maakte eerder dit seizoen ook al kennis met de productiviteit van de 27-voudig landskampioen. Ronald Hamming bracht de Sittardse ploeg nog wel op voorsprong, maar daarna golfde de ene na de andere Ajax-aan- val richting het doel van Arno van Zwam De 4-1 nederlaag was dan ook een juis te afspiegeling van de krachtsverhou dingen. Vorig seizoen waren de rollen omgedraaid. In Sittard won Fortuna met 1 -0 en in de Arena werd het zelfs 1 -3 in Limburgs voordeel. Zoals bekend werd de derde confrontatie in het af gelopen seizoen, de bekerfinale in de Rotterdamse Kuip, met 2-0 door het elftal van Wouters gewonnen. Bij Ajax ontbreekt Christian Chivu wegens een schorsing en is verdedi ger Ferdi Vierklau geblesseerd. De Am sterdammers kunnen wel beschikken over de Roemeense doelman Bogdan Lobont, die vlak voor het verstrijken van de transfermarkt werd aangetrokken. U'S Achterste rij v.l.n.r.: Sjaak Wolfs (materiaalverzorger), Wil Coort (keeperstrainer), Laszlo Jambor (looptrainer), Pim van Dord (hoofd fysiotherapie), Ed de Vink (fysiotherapeut), Tonny Bruins Slot 9trainer tweede eldtal) Derde rij v.l.n.r.: Kevin Bobson, Richard Knopper, Jason Culina, John O'Brien, Tim de Cler, Tom Sier, Benny McCarthy (inmiddels Celta de Vigo), John Nieuwenburg, Mitchell Piqué, Tijjani Babangida Tweede rij v.l.n.r.: Wamberto, Martijn Reuser, Shota Arveladze, Ole Tobiasen, Bobby Haarms (hersteltrainer), Jan Wouters (tainer/coach), Jan Olde Riekerink (assistent-trainer), Ferdi Vierk- lau, Nikos Machlas.Jan van Halst, Pius Ikedia Voorste rij v.l.n.r.: Fred Grim, Brian Laudrup, Richard Witschge, Aron Win ter, Michael van Praag (voorzitter), Frank Verlaat, Dani, Jesper Grankjaer, Stanley Menzo. Drukkerij Bern

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 5