CLAESSENS VS i.s.m. Adrem uitgeversgroep Fortuna Sittard Fortunastadion Sittard Milaanstraat 120 Postbus 36, 6130 AA Sittard Tel. (046)4113100 Fax. (046) 4113199 Opgericht 1 juli 1968 Capaciteit Stadion: 12.500 zitplaatsen Clubkleuren: Clubkleuren Reservetenue: Shirt: geel Shirt: blauw Broek: groen Broek: blauw/wit Kousen: geel Kousen: wit/blauw Dagelijks bestuur: J.P.G. Coenen, Voorzitter W.J. Dols, Vice-Voorzitter/Secretaris J. van Kempen, Penningmeester Th. Westgeest, Commerciële Zaken E. Meijer, Commerciële Zaken Raad van Toezicht: P.M. Boels, Voorzitter E.C. Bouwmeester F.L.M. Heuts J.M.M. Kreijn J. Zuidam Organisatie: C.H.A.M. Nijpels, Dir. Algemene zaken en Financiën J.M.J. Opgenoord, Dir. Commerciële en Techn.zaken R. Simons, Commercieel Manager R. Hintzen, Manager Publiekszaken G. Meijers, Manager Financiële Zaken M-L van Barneveld, Secretaresse R. Weerders, Secretaresse S. van Wijlick, Secretaresse Technische Staf: B. van Marwijk, Trainer/Coach H. Duut, Assistent Trainer D. Voorn, Technisch Coördinator!Keeperstrainer Elftalleider: S. Philippen Technische Staf Opleiding: H. Duut, Hoofd Opleidingen, R. Eijer, Trainer 2e Elftal Th. Moonen, Trainer A-jeugd, J. Janssen, Jeugdtrainer J. Lauers, Jeugdtrainer, J. Paulissen, Jeugdtrainer W. Boessen, Jeugdtrainer Coördinator Opleiding: F. van Barneveld Looptrainer: D. Moerkamp Krachttrainer: B. Reuvers Materiaalverzorgers: J. Mulder, W. van Oord, K. Vroomen, J. Geilenkirchen Medische Staf: K. Hamers, Clubarts, F. Draijer, Orthopedisch Chirurg H. van Os, Orthopedisch Chirurg, B. van Essen, As sistent Orthopedisch Chirurg, R. Coumans, Fysiothe rapeut, E. Kiesouw, Fysiotherapeut,P. Brune, Sport masseur Elftalleiders Tweede Elftal: E. van 't Oost.J. Vleugels Scheidsrechtersbegeleiding: E. van 't Oost Scoutingscommissie: D. Voorn, Coördinator, H. Brinkhuis, Hoofd Jeugdscouting Jeugdscouts: J. Ariës, P. Aussems, A. Coenen, T. Cuijpers, E. Eleveld, T. Houben, A. Moonen, L. Reisinger, J. Reubsaet, J. Schreurs, J. Souren, H. Ubachs. Stadion- en Terreinonderhoud: H. Baan Studiecommissie: B. Engeln, Docent, N. Bitsch, F. van Barneveld F. Debruyn, G. Hendrix, P. Meijers, C. van Prooyen Persbegeleiding: J. Kramer Beheer Persruimte: J. Vleugels, T. Vleugels Redactie Programmablad: Ivo van Luxemborg Stadionspeaker: M. Gorissen Omroepcabine: M. Coonen en H. Kweens Veiligheidscoördinator: J. Leinarts Supportersvereniging Fortuna Sittard '92: J. Delil, Voorzitter, C. Baltis, Secretaris Secretariaat Supportersvereniging: Ross van Lenneplaan 5 6132 AM Sittard, Tel. (046) 4523381 Bestuur Sympathisanten: W. Clerx, Voorzitter, L. Dieteren, Vice-Voorzitter B. van Heteren, Secretaris, E. Bosch, Penningmeester Lid van verdienste Fortuna Sittard: G.J. Beijer, H.F.A. Durlinger, G. Hendrix, L. Kretzers H.B. van Liemt, C.L.M. de Quay, R. Rocker, A.N.A.M. Smits, J.H. Stegen Bankrelatie: ABN-AMRO NV, Sittard, reknr: 48.19.48.481 Rabobank Sittard, reknr: 18.76.66.466 Vaste speeldag: Zaterdag: 19.30 uur, Midweek: 20.00 uur Zondag: 14.30 uur Fanshop: De fanshop is gelegen aan de Lissabonlaan tegen over McDonalds. Openingstijden: woensdag 14-16 uur, zaterdag 12-14 uur en op wedstrijddagen 2 uur voor aanvang van de wedstrijd. Uitgave Adrem uitgeversgroep Frits Hallink, Projectmanager Postbus 313, 9200 AH Drachten Druk en grafische Vormgeving Druk. Bern. Claessens b.v. Handelsstraat 3, 6135 KK Sittard Ontwerp voorpagina Advance Communication BV, Geleen Advertenties Uitgeverij Adrem Roermond BV Postbus 1315, 6040 KH Roermond Foto's Jo Gijzen, Susteren Drukkerij Bern

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 3