us Brief van Tumke CLAESSENS i.s.m. Adrem uitgeversgroep Sittart 15 maard 2000 Mokum ahoy, Ofschoon we eigelik al op 2 feeberwaarie teege Ajax hadde moete speele, speele we heede teege ze. Want Ajax speelt leiver na de vastelaovent tee ge ons als d'r voor omdat die Amsterdammers, voor zover aanweezig, meene dat onze speelers van de vastelaovent eenigzins geleeje zouwe hebbe zoo weet de pap van Teng van bij ons Neeve te vertelle achter een glas Brand Imperator in z'n stampkafee en de pap van mij die meent dat Roda aangeklaag en vervolg moet worde bij de justisie vanwege „Mislij dende Reklaam" want iedere week beweere die via de radio L1 dat Roda in Parkstad topvoetbal speelt. Wie weet zeg de mam dat dit reklaamspotje over eenige tijd, als God blief, juis is, als ze in de 1e dieviezie topvoetbal speele teege TOP Oss. En Zjors Best lig in 't ziekehuis in Londe, vermoedelik vanweege leeverklachte ver oorzaak door 't teveel drinke van leevertraan, hetgeen dus ook al niet zoo gezond is als ze zegge en onze alom geliefde, d'r Lootar Matheus, verre femieje van een van de 4 evangeliste is naar Amerika vertrokke, met veel bombaarie vanaf 't vliegveld Sjeis Egaal van Münche. Onder de veele absjietneemers bevont zich ook Mark van Bommel, met traane in de ooge en een ruiker brandneetele en distels in de hande en wij van bij ons thuis en die van bij ons Neeve hebbe besloote om onze tootaale finansieele situasie eens in kaart te laate brenge door Wagner en Partners, de hoof- sponsor van Fortuna en wij meene deeze reklaam te moete make als dank voor wat ze voor Fortuna doen. Als wij en die van bij ons Neeve binne kort booveJan zijn zulle we 't U ook laate weete en tot slot deeze goeje raad aan onze speelers. Denk goed aan de beekerfinaale van voorig jaar teege Ajax en dan speesiaal aan de skandinaaviese Deen Jesper Gronkjaer. (Gelukkig is Lee d'r niet meer). Veel groete van Tumke Huisorkest van vanavond: SJTRABANTE Drukkerij Bern

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 35