VOORWOORD COLOFON CORRESPONDENTIE-ADRES: Arke Stadion Colosseum 65 7521 PP Enschede Tel.: 053-8525525 Fax: 053-8525511 VRIENDEN KRING: Vriendenkring FC Twente'65 Postbus 325 7500 AH Enschede Tel.: 053-4772526 Uitgever: Z-Press sport media BV, Alex Klein Postbus 1015,3300 BA Dordrecht Tel.: 078-6397070, Fax: 078-6397071 Bladmanagement Robert Bisschops Acquisitie: Raymond Slinger Jeroen Blom Financiële administratie: Z-Press sport media BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Eind-redactie: Jaap Ensink Redactie: Jolanda Coops (info tegenstander) Cathelijne Cras (jeugdteams) Jaap Ensink (algemeen) Edwin van Lenthe (2e team) Kees Veenhuizen (algemeen) Redactie-coördinatie: Jan-Hermen de Bruijn Fotografie: Martijn Brouwer Jaap Ensink Theo Temmink Opmaak Lithografie: Z+Z multidigital services, Helmond Vormgeving: Bettina van de Ven Anita van den Berk Druk: Oostelijke Weekbladpers, Enschede De redactionele inhoud van Twente Thuis valt onder de verantwoordelijkheid van het bestuur van de Vriendenkring FC Twente'65. Drie punten of meer is FC Twente los van de concurrentie en slechts één punt achter op plaats drie en twee. Zie hier het resultaat na de 2-0 overwinning op SC Heerenveen vorige week zondag. FC Twente schudde niet alleen de Friese ploeg van zich af, maar omdat ook de andere subtoppers punten morsten, kwam de ploeg van Fred Rutten wel in een hele mooie uitgangspositie terecht. De neutrale toeschouwers zal het ongetwijfeld zijn opgeval len, dat FC Twente niet over geluk hoefde te klagen, want ze ker in de eerste helft was Heerenveen beter. Fred Rutten er kende dat ook ruiterlijk en was daarom extra blij met de drie punten, die toch in het Arke stadion bleven. Voor Heeren- veen-trainer Foppe de Haan was het eveneens heel simpel. Je mag dan wel goed voetballen en beter zijn dan de te genstander, maar dan zul je toch de kansen moeten benut ten. "Wij hadden vijf kansen en benutten ze niet, FC Twente heeft drie kansen gehad en benut er twee". Niemand maalde daar na afloop meer om. Europees voet bal lijkt meer dan ooit tot de mogelijkheden te behoren. De rasoptimisten dromen al van de Champions League. Geluk kig blijven Rutten en zijn mannen er vrij nuchter onder. Nog eenderde van de competitie moet worden afgewerkt en daar zitten niet de minste tegenstanders bij. Rutten: "We le ven van wedstrijd naar wedstrijd. Ons doel is nog steeds om aantrekkelijk voetbal te spelen. Als dat lukt en het levert ook nog eens de nodige punten op, dan zien we vanzelf wel waar we uitkomen". Vandaag moet de succesreeks van FC Twente een vervolg krijgen tegen Ajax. ledereen kent de voorgeschiedenis van deze wedstrijd, die vorig jaar op last van de Enschedese burgemeester Mans werd verboden. Voor FC Twente was dat extra jammer, omdat Ajax op dat moment speltechnisch in een grote crisis verkeerde en FC Twente in een bloedvorm stak. Met Ajax mag het dan misschien nog steeds niet hele maal naar wens gaan, voorlopig staan de Amsterdammers 'gewoon' tweede en pakt men weer de nodige punten. Echter Ajax voelt momenteel de hete adem van FC Twente in de nek en zal toch wel met gemengde gevoelens naar de 'Hel van Enschede' komen. FC Twente kan zich opnieuw ver zekeren van de steun van een uitverkocht stadion. Al je ziet en hoort hoe de FC Twente-supporters te keer gaan, zoals ook weer tegen Heerenveen, dan mag je eigenlijk blij zijn, datje de thuisspelende ploeg bent. Tukkerkand staat dit weekeinde voor een belangrijk deel in het teken van het carnaval. Om kwart over vier weten we of in het Arke stadion het carnaval eveneens zal losbarsten. FC TWENTE - AJAX ZONDAG 5 MAART 2000 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 3