Kwaliteit in Service Management Gemotiveerde mensen maken het verschil Project Managers Service Management Consultants Service Management Consultancy and Training Project and Interim Management Service Management Reporting Technical Services Managed Services Ultra Frameworks Ultracomp is een organisatie, gespecialiseerd in Service Management met een pragmatische aanpak. Onze diensten bestaan uit Interim Management, Project Management, Systems management, workshops, opleidingen en tools. Door de grootte van het bedrijf en de korte lijnen binnen de organisatie, heerst er een enorme betrokkenheid en wordt de behoefte van de klant nauwlettend in de gaten gehou-den. Ultracomp bv werkt nauw samen met Ultracomp Ltd. Ultracomp Ltd. is in Engeland marktleider in de markt voor IT Service Management. Om onze groeiplannen te kunnen realiseren, zijn wij op zoek naar een aantal ervaren, gemoti veerde collega's voor opdrachten in binnen- en buitenland. Je draagt de verantwoordelijkheid over projecten ter realisatie van organisatie-veranderingen, kwaliteitssystemen, ITIL Service Management, Systems Management implementaties en/of complexe IT implementaties en conversies. Je functio neert op HBO niveau, hebt meerjarige ervaring en bent trots op je pragmatische instelling. Je adviseert en stimuleert organisaties bij de inrichting van ITIL Service Support en ITIL Service Delivery processen. Je positioneert de IT organisatie hierbij nadrukkelijk als dienst verlener. Op grond van jouw ervaring ben je in staat commu nicatieprocessen effectiever te laten verlopen. Door goed te luisteren naar je klant weet je welke oplossingen aansluiten op zijn situatie. Je houdt van veranderingen en uitdagende opdrachten. Natuurlijk blijf je voortdurend bij in je vak gebied. Je functioneert op HBO niveau en stelt de doelstel ling van de klant centraal. Natuurlijk is je primaire uitdaging de invulling van je werk, de afwisseling en het werken voor een jonge organisatie. Verder biedt Ultracomp een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Voor meer inlichtingen over de gevraagde functies bel je met Erik Klein of Jan Niessen tel. 073-692 82 22. Ben je geïnte resseerd? Schrijf dan zo spoedig mogelijk een brief met CV aan Ultracomp BV, Postbus 118, 5201 AC 's-Hertogenbosch. SERVICE MANAGEMENT

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 12