WAAROVER SPRAKEN ZIJ? ik schrijf alle ideeën die ik heb op. En daar naast schrijf ik gedichten.' Clarence Seedorf in Sportweek. ik lees regelmatig dat spelers voor hun trainer door het vuur willen gaan. Dan vraag ik me af of ze zélf niet willen winnen.' Jan Wouters in Sport International. 'Doelman Hans Vonk durft ver voor het doel te spelen, en Johan Hansma vormt met Tieme Klompe het beste centrum van Nederland. Klompe, Radomski, Jensen en Lurling zijn interessant voor iedere top club.' Journalist Ted van Leeuwen in Voetbal International. 'Co Adriaanse is eerste keus bij FC Utrecht. Maar als Ajax een beroep op hem doet, kan hij op ieder gewenst moment overstappen naar de ArenA, zo wil Adriaanse het letter lijk terugzien in zijn verbintenis met Utrecht.' Journalist Edwin Struis in Sportweek. 'Al die jongetjes die een paar jaar gelden net kwamen kijken mislukken. De Musam- paatjes en hoe ze ook allemaal ook heten. Dan denk ik: zorg nou eerst eens dat je in Ajax 1 komt. En als je niet in Ajax 1 komt, zorg dan dat je in Willem I11 komt. En ga daarna eens verder kijken.' Leo Beenhakker in de Volkskrant. 'Komt het geld niet voor Cambuur, dan ver dwijnt het betaalde voetbal in Leeuwarden. Dat moet zelfs de meest verstokte fan van Heerenveen niet willen. Leedvermaak is heerlijk, maar duurt slechts kort en weegt niet op tegen het verlies van alle voor- en napret bij de Friese derby's door de jaren heen.' Hoofdredacteur Rimmer Mulder in de Leeuwarder Courant. 'Bij elke club zitten mensen die reageren ais supporters. Die lezen bijvoorbeeld dat ik communicatief niet goed zou zijn en die praten dat dan na.' Jan Wouters In Sportweek fi 'Als je in het voetbal alles kunt verklaren is de charme van het voetbal weg, dan is voetbal niet meer sport nummer één. Het onverklaarbare is de mythe van het voet bal.' Erik Gerets in Sport International. Menno Sappé biedt mooie ligplaatsen O.a.: de lovesloot (De Primeur) STRAND «.douches «.wasmachine droogtrommel ^RfWAL «.babyroom «.invalidentoilet siltuin Langweer (Q| kin ]e niet omzeilen! telefoon: 0513 - 499520 13

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 23