SC HEERENVEEN NIEUWS Arek Radomski langer bij SC Heerenveen SC Heerenveen heeft het contract met de 22-jarige Arek Radomski openge broken. De Poolse middenvelder had een overeenkomst to medio 2001, maar is inmiddels tot 2004 aan de club van trainer Foppe de Haan verbonden. Radomski scoorde dit seizoen twee keer. Nieuwjaarsrede Riemer van der Velde Voorzitter Riemer van der Velde op de nieuwjaarsreceptie van SC Heerenveen: 'PSV wil uit de competite en net meer tegen ons voetballen. Begrijpelijk. Van de vijf keer dat wij tegen ze in Eindhoven speelden, wonnen we vier keer.' Waarop het Friese advocaten - annex zangduo The Anker Brothers een lied aan Harry van Raaij wijdt: 'Als je van plan bent uit de competitie te stappen, doe dat dan meteen, dan staan wij tenminste nog vier weken op nummer één.' Anthony Lurling speler SC Heerenveen (in V.l.) 'Wij mikten vooraf op het linkerrijtje, maar als je met de winterstop op één punt van de koploper staat, moet je je doelen toch bijstellen. Of we dit kunnen vol houden, is de vraag. Het is nog een lange weg. De andere ploegen gaan, qua speelwijze,nu rekening houden met SC Heerenveen. Europees gezien is het wel het beste als de traditionele Top Drie in de Champions League speelt. Een club met een lage begroting heeft daar toch weinig te vertellen, zie Willem II. SC Heerenveen legt Jensen langer vast SC Heerenveen heeft het contract van de Deen Jensen opengebroken. 'Wij zijn bijzonder tevreden over Jensen', aldus voorzitter Riemer van der Velde. 'Hij heeft de afgelopen periode duidelijk aangetoond een versterking te zijn voor SC Adreswijziging Asito Schoonmaak Heerenveen.' Het gaat overigens alleen om een verbetering van het huidige contract, niet om een verlen ging. De middenvelder ligt vast tot 2003. Nieuw adres: De Ynfeart 7-301 8447 GM Heerenveen Telefoon (0513) 61 70 50 10

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 18