wensen DE SCHIJNWERPER OP Barry Ditewig Barry Ditewig is de vervanger van Hans Vonk die momenteel in Afrika verblijft. De goalie kreeg zaterdagavond tegen Sparta twee treffers om de oren, maar trof geen blaam. De vrije trap van Nielsen was onberispelijk en ook op de tweede Rotterdamse treffer was geen verweer mogelijk. Tijd om te treuren over de nederlaag is er niet, want vanavond wacht Ajax en kan de thuisclub zich meteen revancheren voor het verlies in Rotterdam. "Een mooie en belangrijke wedstrijd," vertelt Barry Ditewig. "We moeten winnen om niet uit de top weg te vallen en als dat lukt nemen we meteen afstand van een directe concurrent." Barry Ditewig zag Ajax vrijdagavond spe len tegen Roda JC, maar raakte niet onder de indruk van het spel van de ploeg van de geplaagde trainer Jan Wouters. "Ajax viel me tegen," aldus de keeper. "Maar de ene wedstrijd is de andere niet. Ajax blijft een ploeg met veel kwaliteit. Bovendien moeten ze winnen om niet verder op PSV achter te raken. Ik verwacht dat ze aanvallend zullen spelen. Dat is in ons voordeel. Ik denk en hoop dat het een mooie wedstrijd wordt met het publiek als grote winnaar. En als dat gebeurt dan zitten wij ook wel goed denk ik." SC Heerenveen ging verrassend als tweede van de ranglijst de winterstop in. Sommige fana tieke supporters dromen al van een plaatsje in de prestigieuze Champions League, maar vol gens Ditewig is het niet reëel om te verwachten dat de Friezen een plaats bij de eerste drie van de vaderlandse competitie zullen weten af te dwingen. "PSV, Feyenoord en Ajax zijn top clubs en je mag normaliter verwachten dat zij over een héél seizoen net even iets meer te bie den hebben. Uiteraard willen we zo hoog mogelijk eindigen en gaan we absoluut voor Europees voetbal, maar je mag niet het onmogelijke verwachten. SC Heerenveen is een ploeg in opbouw. We doen het al reuze goed." Als zorgverzekeraar hebben wij de belangen van onze verzekerden hoog. Voelen we ons betrokken bij alles wat hen aangaat. Dat vin den we nodig. Maar niet meer dan normaal. Want hoe kun je inspelen op wensen van mensen als je niet weet wat die wensen zijn? De Friesland Weet Wat Er Leeft

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 10