BINNENSTEBUITEN Stephan 't Hart Naam: Stephan 't Hart Geboren: 10-1 2-1970 te Delft Gehuwd: ja, met Mariska Kinderen: geen Woont in: Heerlen Vorige clubs: Sparta, DHC en Scheveningen Hoe lang bij Roda JC: 2,5 jaar Contract tot: juli van dit jaar. Het is ook zo goed als zeker dat het contract niet wordt verlengd en dat ik Roda JC ga verlaten. Ik heb van de club toe stemming om met andere clubs te praten. Er zijn reeds gesprekken geweest. Martin Jol: toen Jol trainer was van Roda JC werd ik gehaald, ledereen zegt ook dat ik een speler ben van Martin Jol en ik word ook als zodanig bestempeld nu hij weg is bij deze club. Oké, wij kenden elkaar al langer. Hij kende mijn kwaliteiten en ik had met hem een goede periode bij Scheveningen. Hij zal mij dus ook wel geïntroduceerd hebben bij Roda JC, maar ik ben en blijf één van de selectiespelers onder trainer Vergoossen Sef Vergoossen: Dat is een goede en rustige man. Hij heeft het juiste systeem met de selectie gevonden en heeft rust in de club gebracht. Dat zijn zijn sterke pun ten. Reservebank: is nooit leuk, dus ook niet voor mijn per soontje. Maar als ik het team bekijk, kan ik daar niets van zeggen. Ik ben ook niet de enige die dit pro bleem heeft. Kijk Regillio Vrede maar eens. Altijd een vaste waarde en nu moet hij ook genoegen nemen met een plaats op de bank. Volgens de trainer kom ik niet meer voor een plaats in de verdediging in aanmerking, maar wel voor een plaats op het middenveld. Maar ook daar is de concurrentie moordend. Positie binnen de groep: hoewel ik bijna niet aan spelen toekom en al bij de ouderen behoor, heb ik niet het gevoel dat ik er niet meer bij hoor. Niemand in de selectie geeft mij dat gevoel, sterker nog, ik heb binnen de selectie enkele goede vrienden. Roda JC: mooie club die terecht de beste club van Limburg wordt genoemd en daar mogen ze hier best trots op zijn. Ik heb er ook geen spijt van dat ik hier naar toe ben gekomen. Ik heb mooie dingen meege maakt zoals prachtige reizen en de zeven Europacup duels. Roda JC dit jaar: het team doet het goed. Ik hoop dat we bij de eerste vijf eindigen, maar het zal zeer moei lijk worden. In de eerste plaats omdat, ik naar mijn mening denk, de eerste helft van de competitie veel kracht heeft gekost. En verder denk ik dat de concur rentie ook sterker is geworden. Toekomst van Stephan 't Hart: ik heb hier drie goe de jaren gehad en vele vrienden gemaakt. Roda JC zal altijd in mijn hart blijven, maar aan de periode Roda JC komt naar alle waarschijnlijkheid binnenkort voor mij een einde.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2000 | | pagina 23