Jan van 't Hof Makelaardij o.g. 16 Maak kennis met de 'Van 't Hoffelijke' manier van werken Jan van 't Hof Makelaardij o.g. is al jaren een gerespecteerd lid van de AZ Businessclub. Aan de Kennemerstraatweg in het centrum van Alkmaar kent het bedrijf haar hoofdvestiging. Hier zetelt Jan van 't Hof, onder steund door zijn vrouw Joke en makelaars-assistent Martijn Klok. De vestiging in de Daalmeer, aan de Johanna Naberstraat, wordt geleid door zoon Frank van 't Hof, ondersteund door Marije de Horn. Met deze twee kantoren is Jan van 't Hof Makelaardij o.g. altijd dichtbij. v.l.n.r.: Jan van 't Hof, Joke van 't Hof en Martijn Klok. De kernactiviteiten van het make laarskantoor zijn ruim. Aan- en verkoop, huur- en verhuur, alsmede taxaties van alle soorten onroerende zaken en het verlenen van bemid deling bij het afsluiten van hypo theken. De hoogste prioriteit is het verlenen van optimale service, met respect voor elke klant. Het lidmaatschap van de N.V.M. staat hier mede garant voor. "Wij besteden persoonlijke aandacht aan onze potentiële en vaste klanten", beaamt Frank van 't Hof. "Wij trekken veel tijd voor hen uit. Ik durf ook gerust te zeggen dat wij zeer flexibel zijn. We werken ook op zaterdag en als het nodig is ook 's avonds. Daarnaast staan wij voor snelle en correcte behandeling van de wensen van onze klanten en een goede verzorging van de presentatie." Jan van 't Hof Makelaardij o.g. treedt regelmatig naar buiten met de slogan "GROTE HUIZEN, kleine huizen". En dat is geen loze kreet, verklaart Jan van 't Hof. "Wij maken absoluut geen onderscheid tussen onze klanten. Iedereen verdient dezelfde correcte benadering. Of het nu een kapitaal huis van, zeg maar, acht ton betreft, of een huis van twee ton, maakt voor ons geen verschil in benade ring." Jan van't Hof Makelaardij o.g. ver strekt ook voorlichting inzake hypotheken. Samen met de klant puzzelen de Van 't Hof jes het beste plaatje uit en brengen dit onder bij een bank of finan cier. Duidelijk een ad viserende rol. Frank van 't Hof: "Natuurlijk, de details bepaalt de klant natuurlijk altijd zelf, net zoals met de koop of verkoop van een huis. Daarin heb ben wij slechts een adviserende functie. Wat veel mensen niet weten is dat ze ook gerust bij ons binnen kunnen stappen voor alléén een hypotheek. Hypotheekadvies kost niets en is vrijblijvend. Wij bieden eigenlijk een totaalproduct, alleen verzekeringen sluiten we niet af." Het kantoor in de Daalmeer blijkt een gouden greep. Hier zetelt Frank van 't Hof. Frank is sinds 2 januari 1997 beëdigd tot makelaar. Daarmee is hij één van de jongste makelaars in de regio. Het verzorgingsgebied van de twee makelaarskantoren strekt zich uit tot de regio groot Alkmaar. Door de twee vestigingen is Jan van 't Hof Makelaardij o.g. altijd dichtbij de klanten, met een geheel eigen benadering. "Wij hebben een echt 'Van 't Hof felijke' manier van werken, ja. GE/WOON/GOED®" Stap eens vrijblijvend binnen in een van de kantoren en maak kennis met deze 'Van 't Hoffelijke' manier van werken. Kantoor Centrum: Kennemerstraat weg 105A, 1814 GE, Alkmaar. Telefoon (072)5154464. Kantoor Daalmeer: Johanna Naberstraat 39,1827 LA, Alkmaar. Telefoon (072)5626414. Frank van 't Hof en Marije Hom

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 18