tl. I AFC AJAX Jesper Grenkjasr, hier op de foto ingeklemd tussen Robbemond en Van Eijkeren schoot één keer raak. De Deen zag tot zijn ongenoegen hoe ca/lega-aanEi valler Michael Mols nog twee keer voor Utrecht zouf scoren. W-. naar Amsterdam. De in Los Angeles geboren voet baller lijkt dit seizoen het gelijk van zijn trainer steeds nadrukkelijker aan te tonen. De 'rijpingspe- riode' in Utrecht heeft van de voormalig speler van Ajax 2 een betere voetballer gemaakt. De Utrech ters kenden vorig seizoen eveneens een tegenval ler in de overgang van Michael Mols naar het Schotse Rangers FC. Met het vertrek van Mols leed de club zelfs een dubbelverlies. Niet alleen raakte Utrecht een talentvolle spits kwijt; ook een publiekslieveling keerde de club de rug toe. Vorig seizoen eindigde het treffen tussen Ajax en De vliegende Fin Jari Litmanen was tegen FC Utrecht ouderwets op dreef Jean-Paul de Jong kijkt op respectabele afstand toe hoe Litmanen de bal beroert FC Utrecht in een afgetekende 5-2 over winning voor de ploeg van Wouters. Ben- ni (drierhaaffjesperGronkjaeren een ei gen doelpunt van Nwakire stelden de Amsterdamse zegë veilig. Mols nam de gehele Utrechtse productie voor zijn rekening. Een seizoen eerder presteer den de bezoekers wat het nooit eerder lukte: winnen in Amsterdam. Ajax, dat vijf Wedstrijden eerder al het kampioen schap veilig had gesteld en al met de gedachten bij de bekerfinale was, 'trok met I-2 aan het kortste eind. Opvallend genoeg won Ajax dat seizoen in Utrecht met maar liefst 7-11 Wellicht maken de beide ploegen er ook deze wedstrijd weer een doel puntrijk geheel van. Met Ajax aan de goede kant van de score. Jesper Grenkjosr feliciteert Benni met zijn eerste en Ajax tweede treffer. ^£r zouden nog twee goals de Zu id- Afrikaan ZONDAG 21 NOVEMBER

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 5