I AFC AJAX Liverpool vertrokken Sander Westerveld overge nomen. Aan de tweevoudig Joegoslavisch interna tional de niet geringe taak Westerveld naar de ver- Ferdi Vierklau was de meest besproken speler van de editie van vorig seizoen. Vierklau debuteerde in eigen huis met een rode kaart en een nederlaag tegen zijn oude club. Hier wint de verdediger een kopduel van Arco Jochemsen. getelheid te keepen. Andere nieuwkomers die vrij snel hun draai hebben gevonden in Arnhem zijn verdediger Peter Wisgerhof en linkshalf Grozdic. Laatstgenoemde heeft zijn land Joegoslavië meer dere malen mogen vertegenwoordigen. Grozdic heeft de Nederlandse voetballiefhebbers inmid dels aangetoond over een meerwaarde te be schikken.'Weliichtjkent het Arnhemse middenveld met spelers als Arco Jochemsen, Louis Laros, Ma- linees international Mahamadou Diarra en het ta lent Theo Janssen de sterkste bezetting. Ook de jonge Wisgerhof is op de goede weg. De pas 19-jarige verdediger doorstond zijn eerste wedstrijden in de hoofdmacht met glans. De door Vitesse zelf opgeleide speler maakte vooral indruk met zijn volwassen spel. Naast Machlas zagen de Vitessenanen ook Martijn Reuser naar Amsterdam vertrekken. De Amsterdammer droeg tot het sei zoen '97-'98 het Ajax-shirt, werd aanvankelijk ver huurd aan Vitesse maarvatt mede door onenigheid met zijn inmiddels ex-trainer Neumann deze voet baljaargang weer te bewonderen in de Arena. Omdat beide ploegen absoluut weer hogerop wil len, is de'kans groot dat ook deze editie van Ajax- Vitesse weer uitmondt in een interessante en doelpuntrijke ontmoeting. Laten we hopen dat de elftallen er een heerlijke voetbalavond van maken: Reeds na een minuut stond Ajax op achterstand. Nikos Machlas scoorde de naar wat later zou blijken enige treffer van de dag, ondanks verwoedde pogingen van Ajax-spits Benni.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 5