De wedstrijd Feyenoord-Cambuur eindigde weliswaar in 4-0 maar ik vind dat wij op een waardige manier verloren hebben. Ondanks dat wij tegen de kampioen van Nederland speelden, hebben wij het niet kado gegeven. Met name in de eerste helft was het een echte wedstrijd. De snelle goal van Igor Korneev gooide gauw roet in het eten, maar ook wij kregen een aantal goede mogelijkheden. Gert Kruys KRUISVERHOOR Dat het bij de rast 'slechts' 1-0 voor Feyenoord stond, beschouw ik dan ook als de verdien ste van Cambuur. Wij speelden ons eigen spelletje, hadden druk op de bal, waardoor Feye noord moeilijk kon opbouwen en veel balverlies leed. Na rast pakten we de draad weer op en kregen we middels Kenneth Goudmijn een uitgele zen kans om op 1-1 te komen. Helaas faalde hij oog in oog met keeper Dudek en tot over maat van ramp wist Ellery Cairo even later wel te scoren. Ja, dan staat het 2-0 en is de wedstrijd gelopen. We kregen nog wel kansen om de 2-1 te maken, maar de Cambuurgoals bleven uit. Feyenoord won uiteindelijk met 4-0 door twee doelpunten van Bonaventure Kalou, een jongen die in topvorm is. Maar nogmaals, we kon den met opgeheven hoofd De Kuip verlaten. We hebben nu 1 punt uit twee wedstrijden, maar ik ben niet ontevreden. Iedereen weet dat wij een zwaar programma hebben en vrijdag wacht alweer een kraker: Ajax. Een ploeg met veel individuele kwaliteiten en daar moeten wij als team tegenop boksen. Dat wil overigens niet zeggen dat wij op voorhand al kansloos zijn. Ook wij hebben de nodige kwaliteiten in huis en.... we hebben thuis al vaker van Ajax gewonnen. Met de steun van onze trouwe sup porters is een dergelijke stunt opnieuw mogelijk. Ik reken op een vol stadion. 2 Cambuur Cambuur Leeuwarden op Internet: WWW.CAMBUUR.NL

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 4