0800-0765 ■Jot* ty*# CAMBUURAANBIEDING seizoenl 999/2000 Voetbal Online is jouw wereld!!! Voetbal Online Regular Voetbal Online Lite Wilt u kennis maken met, of meer info over, deze aanbieding bel dan: y Kom via je favoriete club rechtstreeks in contact met de betaald voetbalclubs, de spelers en andere sup porters, Een abonnement via Cambuur biedt je een uniek pakket aan mogelijkheden. Wat heeft deze unieke aanbieding je te bieden? Een e-mailadres bij Cambuur. De naam Cambuur is verwerkt in jouw eigen e-mailadres. Ruimte voor je persoonlijke homepage. Onbeperkt toegang tot de sites van Voetbal Online. Onbeperkt surfen over het hele Internet. Chatboxen. Discussieforum. Het laatste nieuws. Toegang tot de uitgebreide database met uitslagen, club- en spelersstatistieken. Nog veel meer. Dit abonnement biedt naast onbeperkt Internet-toegang o.a.: Een eigen mailbox (pop-3 account) met 5 e-mailadressen Een eigen homepage (20 Mb) Wereldwijd lokaal inbellen Eax naar e-mail, e-mail naar fax E-mail naar GSM Een persoonlijke zoekmachine Chat en FTP Dit Internet-abonnement kost 90,- per jaar Vraag naar de mogelijkheid van een servicecontract voor gratis ondersleuning door de helpdesk. Dit pakket biedt u GRATIS onbeperkt Internet toegang. U betaalt slechts eenmalig f 75,- registratiekosten. E-mailen kunt u via de website. Hiermee kunt u overal ter wereld eenvoudig e-mailen. Vraag naar de uitbreidingsmogelijkheden. Blijf op de hoogte van de ontwikkelingen bij Cambuur. Voetbal Online geeft je het laatste voetbalnieuws en daarnaast nog veel meer informatie. www.voetbalonline.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 37