AJAX rekening! Graas heet ik iedereen van harte welkom op sportpark 'De Pampert', de thuishaven van cw Germanicus. Een bijzonder welkom voor afc Ajax, dat voor de tweede keer Germanicus in haar oefenprosramma heeft opsenomen. Ook in 1997 was Ajax onze sast en hebben we kun nen vaststellen dat in een prachtise ambiance een serieuze oefenwedstrijd werd afsewerkt. Ook dit jaar heeft de orsanisatie er alles aan Sedaan om er weer een waar voetbalfeest van te maken. Aan Ajax zal het zeker niet lissen. Het 'nieuwe' Ajax, met Brian Laudrup, Aron Winter, Stanley Menzo, Jon Nieuwenburs, Frank Verlaat en Jan van Halst, en misschien nos één of twee versterkinsen meer, en Martijn Reuser, die teruskeert van Vitesse, zal haar uiterste best doen om vedettes zoals de broertjes De Boer, Litmanen en v.d. Sar te doen verseten. Met het aantrekken van deze routiniers saat Ajax proberen het toch wat seschonden imaso van het afselopen seizoen te herstellen. In 1997 sins Ajax furieus van start en klopte ons Germanicus met dikke cijfers. Met de nieuwe aanwinsten Erik v.d. Meulen, Eddy Huser, Edwin v.d. Weide, Gerjan Tromp, Alexander Boer en de nieuwe ambitieuze trainer André Mulder zal Germanicus al haar krachten seven om het Ajax soed lastis te maken. Ik wens een ieder een uiterst plezierige voet balavond toe. Henk Kruize Voorzitter cw Germanicus Gaat bij het horen van de naam Ajax je hart iets sneller slaan? En hoor je bij het zien van de rood/witte shirtjes het publiek al juichen? Dan mag je deze betaalrekening van ABN AMRO niet missen. De Ajax-rekening. Een unieke rekening met vele exclusieve extra's die je bij geen enkele andere betaalrekening aantreft. OicrmmcAj<; - 15jvff 1999

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 2