Michael Hansen DO O Naam: Michael Hansen Geboortedatum: 22-9-1971 Geboorteplaats: Nykóbing F. Broers/zussen: Zus Karina (29) Opleiding: Middelbare school Partner: Vriendin, Berith Kinderen: Geen Lengte: 1,84 Gewicht: 84 Zaakwaarnemer: Emile Medima Vorige clubs: 0B, Silkeborg Vorige trainers: Elkjaer Larsen, Viggo Jensen, Jens Plambech, Spelbos Contract tot: Juli 2002 Eerste doelpunt: In 1989 voor Silkeborg Hobbies: Eigenlijk niet echt. Ja, mijn twee katten. Zij zijn eigenlijk mijn hobby. Ook inter net ik veel. Met name om te e-mailen en om de Deense kranten te volgen Favoriet eten: Ik vind vis wel lekker. Verder lust ik eigenlijk alles. You name it Favoriet drinken: Water, cola en koffie Favoriet boek: Ik lees niet echt boeken. Als ik lees zijn het dus de Deense kranten van daarnet Favoriete film: Heat. En verder actie- en comedyflims en thrillers. Van horror moet ik echt niks hebben Favoriete muziek: De muziek van Michael Jackson vind ik wel aardig. En gewoon radio- muziek Favoriet tv-programma: Beverly Hill 90210, Melrose Place en Friends Favoriet tv-kanaal: Er is wel een aantal Deense zenders, maar die kennen jullie hier natuurlijk niet. Van de Nederlandse zenders kijk ik het liefst naar Veronica Mooiste vrouw: Mijn vriendin. Kijk, er lopen een heleboel mooie vrouwen rond op de wereld. Maar daar kan ik niet goed over oorde len omdat ik ze niet ken. Grootste droom: Dat vind ik moeilijk te zeg gen. Ik heb niet echt één doel in mijn leven ofzo. Wat ik wel belangrijk vind, is om te leren van je fouten en een beter mens te worden. Favoriete voetballer: Diego Maradona Favoriete Nederlandse voetballer: Ik denk Ruud Gullit. De Nederlandse spelers waarvan iedereen altijd zegt dat ze zo goed waren of zijn, zoals bijvoorbeeld Cruijff of Van Basten, heb ik nog nooit in het echt gezien. Over hen kan ik daardoor niet goed oordelen Favoriet stadion: Het beste wat ik ooit heb gezien was in Milaan. Verder het Deense 'Par ken' Mooiste tenue: Juventus, Udinese Cees Zwamborn: Dat is gewoon mijn trainer. En omdat het mijn trainer is heb ik respect voor hem Degradatie: Ik denk dat Sparta degradeert. En als wij degraderen, moeten we gewoon pro beren weer iets nieuws op te bouwen Nacompetitie: Als we die halen gaan we vol gens mij alle wedstrijden winnen Bijgeloof: Geen NAC-Ajax: Het ligt eraan hoe op het moment van die wedstrijd de situatie in het klassement is. Als we de drie punten per se moeten hebben, dan pakken we ze ook. Als dat niet zo is wordt het 2-2 21

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 23