■Bi tig jaar kende (wij zijn verwend, realiseert u zich dat ook...) moet er een nieuwe start worden gemaakt. Het Ajax-verleden heeft meerdere malen bewezen dat er uit een dieptepunt een hoogtepunt kan ontstaan. Dat wij vanmiddag Amsterdams afscheid nemen van twee spelers die op zeer bijzondere wijze via hun technische en men selijke kwaliteiten een stempel heb ben gedrukt op Ajax doet daar niets aan af. Van Danny Blind en jari Litmanen is officieel bekend dat zij stoppen (Blind) of de car rière elders voortzetten (Litmanen). Mogelijk voetballen er meer Ajacieden die momenteel deel uitmaken van de selectie vol gend jaar bij een andere club. Omdat hun namen nog niet bekend zijn, heeft het geen pas deze spelers op officiële wijze uit te luiden. Na de onovertroffen sentimenten tijdens de door Johan Cruijff geï nitieerde reünie der kampioenen zal het half uur na Ajax - RKC er ongetwijfeld één zijn om nooit te vergeten. Danny Blind blijft aan Ajax verbonden. Jari Litmanen blijft voor altijd Ajacied, ook al speelt hij in de volgende jaren voor andere clubs. Breng de momenten van grote voetbalschoonheid die gevat zijn in het edelmetaal van bekers, schalen en medailles van de laatste jaren nog eens voor de geest. En in dat edelmetaal glanzen ook de beeltenissen van deze twee top-Ajacieden. Twee juwelen in de rijk bezette Ajax-kroon. De redactie van Kick Off wenst u een zeer genoeglijke laatste thuis wedstrijd van het zo turbulente seizoen. En wij zwaaien dat voor bije voetbaljaar tabee om er meteen een hartstochtelijk welkom aan het nieuwe seizoen aan toe te voegen: het seizoen dat in het teken moet staan van de wederop standing. Er zullen meer juwelen aan de kroon worden toegevoegd. Het ga u tijdens de zomerstop goed en graag zien wij u volgend seizoen, net als het Ajax-elftal, met verse ambitie terug in de Amsterdam Arena. David Endt 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 7