Belangrijke informatie over uitwedstrijden van Ajax visie en toen direct al tegen Ajax, ik moet toch wel zeggen dat er toen een jongensdroom uitkwam.' Twee andere gewaardeerde krach ten bij RKC zijn Dejan Govedarica en David Nascimento, beide geze gend met heel wat jaartjes voetba lervaring. Nascimento kwam in het seizoen '91-'92 voor het eerst voor RKC in actie en via FC Utrecht en Roda JC kwam hij aan het begin van het seizoen weer terug op het oude nest. Spelverdeler bij RKC is Maarten Schops, de Belg die tij dens het vorige seizoen overkwam van Roda JC. Aan het roer van de Brabanders staat Martin Jol, die de trainersstaf na het ontslag van Peter Boeve overnam. Aan hem de taak om RKC te behouden voor het voetbal op het hoogste niveau. Al is het maar om de mooie dro men van Rick Hoogendorp vol gend seizoen een passend vervolg te kunnen geven. Ray Dondo Met ingang van het nieuwe seizoen verandert er het een en ander aangaande de uitwedstrijden van Ajax, Hieronder volgt uitleg over de nieuwe regelgeving. Ajax volgt het advies van de Commissie Stekelenburg om de groep uitkaarthouders te vergroten. Bij uitwedstrijden van Ajax, die geken merkt worden als risico-wedstrijd, mogen alleen geregistreerde sup porters in het bezit van een Ajax-uitkaart voorzien van pasfoto een kaartje kopen. Alle seizoenkaarthouders die gedurende dit seizoen een kaartje voor een uitwedstrijd hebben gekocht via Ticketbox of via het georgani seerde busvervoer, komen in aanmerking voor de uitkaart. Zij krijgen een aanmeldingsformulier voor de uitkaart thuisgestuurd. Supporters die gedurende dit seizoen wel een uitwedstrijd bezocht hebben maar die deze mailing niet thuis ontvangen hebben, kunnen Ajax Klantenservice (020-311444) bellen voor een aanvraagformulier. Andere seizoenkaarthouders die ook in aanmerking willen komen, kunnen de uitkaart aanvragen door schriftelijk een beargumenteerd 5 verzoek in te dienen bij Ajax Klantenservice, Postbus 23388,1100 DW Amsterdam.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 22