RUNNING hOR L I h t wedstrijd slagen de Amsterdammers er echter niet in een 1-0 achterstand tegen degrada tiekandidaat SW ongedaan te maken. Met een iets beter doelsaldo dan Ajax worden de Eindhovenaren kampioen. Tot woede van Ajax- voorzitter Michael van Praag kon digt Beenhakker in het seizoen 1991-1992 al na zes competitiewed strijden zijn vertrek naar Real Madrid aan. Lang hoeft Ajax niet te treuren, want Beenhakker wordt opgevolgd door niemand minder dan Louis van Gaal. Op één vlak doet Beenhakker dui delijk onder voor andere Nederlandse toptrainers: in zijn prijzenkast ontbreekt nog altijd een Europese titel. Volgend jaar mag hij het met Feyenoord probe ren in de Champions League, maar het is zeer de vraag of de ploeg sterk genoeg is om in het sterkste Europese toernooi een rol van betekenis te spelen. Ook in de competitie zal Feyenoord het vol gend jaar moeilijker krijgen, omdat een ieder kan aannemen dat PSV, Vitesse en natuurlijk Ajax weer serieus mee gaan spelen voor de landstitel. Dat ene geluksmoment op de Coolsingel kan niemand hem echter meer afpakken. Beenhakker heeft het weer geflikt. Jeroen Kleijne Rent In de rust van de wedstrijd Ajax-Feyenoord zal een bijzondere groep mensen het veld van de Arena betreden. Geen artiesten, geen beroem de Nederlanders, maar toch echte helden die een topprestatie hebben geleverd. Zo rond 15:15 uur arriveren er namelijk twaalf hardlopers die, in estafette, vanaf stadion Nou Camp te Barcelona aan één stuk door naar Amsterdam zijn gelopen! De Stichting PurmeRent, die de organisatie in handen heeft, zamelt door middel van hardloopwed strijden, lezingen, sponsorlopen en andere sportieve evenementen geld in voor bijvoorbeeld het Emma Kinderziekenhuis en de VU Kinderkliniek. Met laatstgenoemde heeft Ajax een samenwerkingsver band, reden te meer om deze actie van harte te ondersteunen! Voor de wedstrijd en tijdens de rust komt u diverse schoolkinderen tegen met een collectebus, die u vragen geld te doneren voor het ver beteren van het leven van mensen met kanker. Want je moet geen dagen toevoegen aan het leven, maar leven toevoe gen aan dagen. Steun de Stichting Purmerent, beloon de atleten met uw gift. Voor meer informatie over de stichting PurmeRent kunt u kijken op www.purmerent.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 22