Korte berichten Bel gratis 0800-0195 Clubartikel van de wedstrijd De Willem ll-clubwinkel heeft voor de wedstrijd tegen Ajax een feestmuts in de aanbieding voor slechts ƒ19,95. Er is een keuze uit 10 verschillende modellen. (Op de speciale aanbiedingsprijs is geen Seizoen Club Card korting meer van toepassing). Openingstijden: ma t/m vrij van 14.00 tot 19.30 uur en za van 11.00 tot 14.00 uur en tijdens de thuiswedstrijden van Willem II. Dan zijn ook de verkooppunten bij vak B en M geopend. Buskaarten Sparta Op zondag 2 mei speelt Willem II in Rotterdam de uit wedstrijd tegen Sparta op het terrein van Excelsior. Voor deze wedstrijd geldt een verplichte buscombi-reis. U kunt tot vier dagen voor de wedstrijd een buskaart kopen bij de supporters service unit. Daar kunt u ook terecht voor uw entreebiljet. De supporters service unit is geopend van maandag t/m vrijdag van 14.00 uur tot 19.30 uur en op zaterdag van 11.00 uur tot 14.00 uur. Ramzi, Galasek en Hyypia geselecteerd Adil Ramzi maakt deel uit van de selectie van Marokko, die op 28 april in Arnhem een oefenwedstrijd afwerkt tegen Nederland. Op dezelfde dag vindt de wedstrijd Polen-Tsjechië plaats. Tomas Galasek maakt deel uit van de Tsjechische selectie. Eveneens op 28 april treedt Sami Hyypia met het Fins elftal aan tegen Slovenië. Willem II Pauze Cup Vanavond staat de kleine finale van de Willem II Pauze Cup op het programma. Om de derde plaats strijden basisschool Jeanne d'Arc uit Tilburg en basisschool De Coppele uit Oisterwijk.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 7