Ver/teden Martin van Geel: 'Ajax is en blijft een topper' makkelijk zaken doen! Voetbalminnend Tilburg staat op zijn kop. Deelname van de tricolores aan de Champions League is het ge sprek van de dag. Zover is het echter nog lang niet. Er moeten nog heel wat hobbels genomen worden. Een van de grootste, Ajax, staat vanavond op het menu: het vijftigste duel alweer tussen het echte Ajax en het Ajax van het zuiden. Dat het niet gemak kelijk wordt, bewijzen ook de statistieken. In de voorgaande 49 duels wisten de tricolores slechts vijf keer te winnen. Nog tekender is het feit dat Ajax daarbij precies 111 keer méér scoorde dan Willem II. Al met al genoeg reden, aldus Martin van Geel, voor de nodige relativering. Al ziet hij wel mogelijkheden. Ajax maakt moeilijke dagen door, terwijl Willem II sedert de bezinningsdagen op Cyprus alleen in Breda twee punten morste. Klasse 'De wedstrijd van vandaag tegen Ajax wordt een open en mooie pot en staat garant voor aantrekke lijk voetbal. Ajax komt om te voetballen en laat ook anderen voetballen. Willem II is in staat om de top clubs een hak te zetten, maar wie er wint moeten we afwachten. Op verschillende plaatsen heeft Ajax meer klasse, maar als Willem II zich goed opstelt en met inzet voetbalt zijn er mogelijkheden. Ajax ver keert in een mindere en onrustige periode door de wisseling van de trainer, wisselende opstellingen door blessures en de onrust over al dan niet vertrek kende spelers. Maar de klasse blijft aanwezig.' Ook voor uw full-color drukwerk. Kobaltstraat 15 - 5044 JK Tilburg Postbus 4015 - 5004 JA Tilburg Tel. 013 4631335 4670000 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 2