Mk Een mooie filmster op ïoel 'De weken van de waarheid. Zo kunnen we dit maandje met een gerust hart noemen. Vandaag weer een thuiswed strijd die we natuurlijk wel gewoon moe ten winnen. Uit was een slechte wedstrijd, thuis moeten we gewoon de punten kunnen pakken. Fortuna kende de mooie tijden B toen de club nog niet gefu- -4 seerd was en nog gewoon Fortuna '54 heette. Frans de Munck, Cor van der Hart, Appel, natuurlijk Spitz Kohn en zo kunnen we nog wel even door gaan. Grote namen van een grote club, met als prachtig duo Van der Hart achterin en De Munck op doel. Frans de Munck, de zwarte panter. Die man had echt alles mee. Een mooie kop met haar, altijd de brede borstkas vooruit. De Munck leek wel een filmster, zoals hij daar op doel stond. En denk maar niet dat de tegenstander het makkelijk had tegen hem. Hij werd niet voor niets de zwarte panter genoemd. Altijd scherp, snel in de juiste hoek en altijd erbij om zijn prooi te pakken te krijgen. Verder speelde dat elftal prachtig voetbal. Allemaal technisch begaafde spe- Iers die er wel schik in hadden om een mannetje uit te spelen. De trainer die ze daar hebben doet toch ook goede dingen. Bert van Marwijk is ook weer zo'n praktijk man die bij een profclub de touw tjes in handen heeft. Dat is toch een goede ontwikkeling in het betaalde voetbal. Het is toch een stuk leuker voor jonge jongens om een beroemde speler van vroeger als trainer te hebben. Daar neem je toch makkelijker dingen van aan. Wij hebben er nu ook weer een lopen die vroeger schitterde op het veld. Laten we onze trainer ook met z'n allen steunen. We weten het allemaal, we hebben aardig wat te incasseren, maar ik hoop echt dat iedereen in het stadion achter de club blijft staan.'

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 3