Ajax wordt 100 jaar! zou al mooi zijn als ik dit seizoen nog vaker aan spelen toe kom.' De Cler vindt niet dat zijn ploeg nu al de handdoek in de ring moet werpen. 'We moeten nog steeds proberen zo hoog mogelijk te ein digen in de competitie en ons eventueel te proberen te plaatsen voor de Champions League. En we gaan natuurlijk voor de beker. Feyenoord is dit seizoen redelijk op schot, maar Ajax-Feyenoord is een wedstrijd op zich. Wij gaan er alles aan doen om een goed resul taat te behalen. Op papier is Feyenoord favoriet, maar ik denk dat wij de beste kansen hebben om te winnen. We spelen een thuis wedstrijd, dus we hebben het publiek achter ons.' Jeroen Kleijne Alweer bijna een eeuw geleden zag AFC Ajax het licht. Het illuste re gezelschap Amsterdamse jonge mannen had toen niet kunnen bevroeden dat uit dat kleine club je zoiets groots zou ontstaan. Bijna 100 jaar Ajax, met een his torie vol bekers, schalen, medail les, fraaie goals en voetbal op en van het hoogste niveau. Volgend jaar is het zover. Op 18 maart 2000 bestaat Ajax exact honderd jaar in een seizoen dat zal worden overgoten met festiviteiten. Als seizoenkaarthouder zit u eer ste rang en wordt u in de gelegen heid gesteld om als eerste kaartjes te kunnen kopen voor Europa Cup-wedstrijden en Amstel Cup duels. Met voor u dus gegaran deerd een gereserveerde plek in het mooiste stadion van Neder land, de Amsterdam Arena! Voor een aantal vakken zijn nog seizoenkaarten beschikbaar, voor de vakken die reeds vol zijn, kunt u een plaatsje op de wachtlijst reserveren. Voor het aanvragen van een sei zoenkaart kunt u contact opne men met Ajax Klantenservice, telefoon 020 - 3 111 444. Want voor deze toch al bijzondere club wordt het een bijzonder seizoen, dat de echte Ajacied niet mag missen!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 10