zaak van Sjaak Een krullenbol op links 'Allereerst natuurlijk een hsjl har telijk welkom voor Vitesse en supporters van deze club. Dat mogen we nooit vergeten. Tegen Vitesse hebben we natuurlijk wel wat recht te zetten. We hebben daar de laatste twee jaar verloren en dat kan natuurlijk niet. Uit was het bar en boos bij ons en reken maar dat de jongens klaar staan om een en ander eens even recht te gaan zetten. Er zullen heel wat jon gens toch met gemengde gevoelens bij Ajax op bezoek komen, want we tellen heel wat oud-Ajacieden in hun selectie. Even kijken, we hebben Kreek, Reuser, Willems, Van den Brom, Veldman en Goossen van Ajax 2. Al met al toch een aardig ploegje, denk ik zo. Ook in de technische staf vinden we een paar grote mannen van weleer. Edward Sturing is natuurlijk jaren lang het boegbeeld van de Arnhemmers geweest. Mouwen opgestroopt, aanvoerdersband er omheen en altijd voorop in de strijd. Mooie kop met stoppeltjes en maar sprinten langs die zijlijn. Ook die andere trainer, Jan Jongbloed, kennen we allemaal nog wel. Een echte Amsterdammer die via WA bij FC Amsterdam terecht kwam. Vroeger hadden ze bij Vitesse ook nog andere helden, waarbij de allergrootste natuurlijk Charly Bosveld was. Een mooie, technisch begaafde krullenbol op links waarvan er er maar weinig rondliepen. De grote man die nu bij Vitesse loopt, is natuurlijk Machlas. Daar moeten we respect voor hebben, want dat is een gave hoor, zo'n neus voor de goal. Maar wij gaan ervoor zorgen dat die jon gen alleen aan de bal komt als hij wil ingooien, en dan vinden we het weer welletjes. Verder is het toch ook wel mooi dat er nu wat uit breiding naast de top drie is geko men. Dat is alleen maar goed voor het Nederlandse voetbal, daar wor den wij toch ook gewoon sterker van. Dit is nu toch weer zo'n finale om de tweede plek? Met veel mooie spelers die vast en zeker voor spektakel gaan zorgen. Let maar op mijn woorden!'

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 3