mkss» - jÖÏÏMi-i overwinningen op NAC, Cambuur en MW leidden naar een topposi tie op de ranglijst. Pas in de wed strijd tegen Ajax in de Galgenwaard (2-2) verloor Utrecht zijn eerste punten. Na die goede serie kwam de klad erin. Anderhalve maand lang won Utrecht geen wedstrijd meer. Maar in de laatste tien wedstrijden - voor de uitwedstrijd tegen Willem II - sprokkelde Utrecht toch zeventien punten bij elkaar. Het kan dus nog alle kanten op. Op 13 september speelde Ajax de uitwedstrijd tegen FC Utrecht. Tot twee keer toe kwamen de Amsterdammers op voorsprong, dankzij doelpunten van Litmanen en Benni. Uitgerekend John O'Brien bracht de partijen vlak voor rust met een schitterend afstandschot voor de eerste keer op gelijke hoogte. Het was natuurlijk Michael Mols die in de tweede helft zorgde voor de 2-2 eindstand. Ook in Amsterdam zijn de wed strijden tussen beide ploegen vaak Twee Amsterdammers actief in de ArenA. Michael Mols, de immens populaire spits van Utrecht, in duel met Richard Witschge. Mols tekende na een hatf uur spelen voor de twee de Utrecht-treffer, Shota Arveladze deed na rust wat terug voor de landskampioen. spectaculair. Vorig seizoen wist FC Utrecht voor de eerste keer in de geschiedenis uit van Ajax te winnen (1-2), maar dat was dan ook in de laatste competitieronde. John de Jong en weer Michael Mols scoorden voor Utrecht, Arveladze maakte het tegendoel punt. Ajax nam die dag afscheid van Michael Laudrup, een afscheid dat helaas verstoord werd door de luidruchtige Utrecht-aanhang. De wedstrijd van vandaag is vooral voor Ajax van cruciaal belang. De Amsterdammers moeten winnen om de hoop op de tweede plaats levend te houden, voor de tegen stander staat er minder op het spel. Jeroen Kleijne

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 7