v ten dat trainer Mark Wotte nog een flink aantal getalenteerde spelers in zijn selectie heeft. Ook de jonge aanvaller John de Jong maakt dit seizoen bijvoorbeeld veel indruk. Goede aankopen zijn de ervaren middenvelder Alfons Groenendijk (Sparta) en spits Emiel van Eijkeren (NEC), die al aardig wat belangrijke doelpunten heeft gemaakt. De betrouwbare David Nascimento vertrok in november naar RKC, maar zijn plaats werd overgenomen Michael Laudrup nam na Ajax- FC Utrecht afscheid van het publiek. De Deen bekroonde een imposante loopbaan met het behalen van de dubbel met Ajax, zijn laatste club. Geheel volgens traditie stond Fred Grim de laatste wedstrijd van het seizoen op doel. Ajax, dat al kam pioen was, speelde ongeïnspireerd en tot grote teleurstelling van vooral Grim verloren de Amsterdammers met 1-2 van Utrecht. door Bernard Schuiteman. De huurling van Feyenoord vormt nu met Mitchell van der Gaag het centrale verdedigingsduo. Van Paris Saint-Germain kwam onlangs Didier Martel over, die tegen Heerenveen al zijn eerste doelpunt maakte. De meest opval lende nieuwe speler bij Utrecht is echter afkomstig van Ajax; het is de Amerikaanse middenvelder John O'Brien, die zijn basisplaats vanaf het begin heeft waargemaakt. Tot de nieuwelingen behoort ook Patrick Zwaanswijk, die vorig jaar nog in de zaterdag 1 van Ajax actief was. Hij is dit seizoen nog niet aan spelen toe gekomen. Met deze selectie zou Utrecht normaal gesproken kans moeten maken op een klassering die recht geeft op een plekje in het UEFA Cup-toer nooi. De Utrechtenaren hadden dit seizoen dan ook een bliksemstart: 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 5