Clubinformatie over SC Heerenveen krijgt u via Teletekstpagina: 668/1 Internet adres: http:/www.sc-heerenveen.nl e-mail adres: Lenstra@tref.nl RAAD dhr. H.J. Raadsma Rabobank Bolsward Rabobank Drachten-Ureterp Rabobank Gorredijk-Jubbega e.o Coop. Rabobank "De Lauwers" Rabobank Noordwest Friesland Rabobank Sneek-Lemmer-Joure Rabobank Steenwijk/Brederwiede Rabobank Wolvega Rabobank Zuidwest Friesland Racketcentrum Heerenveen Raedskamer Rawi Slaapcomfort RBA Friesland Rentex Floron Modehuis Rinsma Van Roeden Beheer B.V. Adviesburo Romkes Assurantiekantoor Ti. de Roos Rooth Multiservice B.V. Rottinghuis Aannemingsbedr. BV Autobedrijf Ruinemans Rutin B.V. Van der Schaar B.V. Schilderwerken Drachten B.V. Aannemingsmij Schoterland B.V. Schuilenga Hout Service Lease B.V. Sident B.V. Bouwbedrijf Siebenga B.V. De heer J.M. Sierdsma Sigma Coatings B.V. Sikkens Verkoop Friesland Sips B.V. Woninginr. G.v. Slooten en Zn Bouwbedr. V.d.Sluis De Haan Adv.kant. V.d.Sluis V.d.Zee Smid en Hollander Bouw B.V. Koninklijke Smilde B.V. Sneeker Cult.techn. Aann.bedr. Autobedrijf Snip SNS bank Friesland Snuffel Mode Jeans Camping en Jachthaven It Soal Spaar- en Voorschotbank Sportevents Friesland Stalad Westerkwartier B.V. Start Bouw Stator B.V. SteelCover Nederland B.V. Mevr. T. Steenbeek Steenwijk Modeschoenen J.R. Stelwagen Beheer B.V. Scheepswerf De Steven Stork Installatie Techniek Slagerij H. Stornebrink Stucbouw B.V. Automobielbedr. D. Sutherland Reisbureau Sypersma Systion B.V. Bouwbedr.Tadema Groningen b.v. Talimpex Zout B.V. Tapijtstad Oudehaske Tasta Bouw b.v. Technopark Educatie B.V. Tektronix Distrib. Europe B.V. Hoveniersbedrijf Tenge Terpstra Makelaardij O.G. Terracon Funderingstechniek BV ThermoNoord B.V. Sport en Recreatiecent. Thialf Tichelaar Jr. Heerenveen B.V. VOF Horecabedrijven Tijsseling Tiltrans B.V. Timboco B.V. Timing Uitzendteam Tinga Deuren B.V. Golden Tulip Tiaarda Oranjew. Tjallema Klabou Advocaten TNT Post Groep (TPG) Mildam Dokkum Bolsward Drachten Gorredijk Surhuisterveen Harlingen Sneek Steenwijk Wolvega Balk Heerenveen Leeuwarden Winschoten Leeuwarden Bolsward Gorredijk Sneek St. Nicolaasga Ureterp Groningen Wolvega Sloten Heerenveen Drachten Gorredijk Surhuisterveen Heerenveen Joure Heerenveen Oranjewoud Marum Leeuwarden Groningen Grou Wijnjewoude Leeuwarden Groningen Heerenveen Sneek Kootstertille Sneek Heerenveen Elburg Surhuisterveen Terband Aduard Drachten Heerenveen Zoetermeer Harich Heerenveen Hardegarijp Drachten Leeuwarden Tijnje Bolsward Heerenveen Heerenveen Roden Groningen Harlingen Oudehaske Leeuwarden Heerenveen Heerenveen Heerenveen Heerenveen Nieuwendijk Gorredijk Heerenveen Heerenveen Lemmer Beraum Draenten Heerenveen Winsum Oranjewoud Sneek Leeuwarden Autobedrijf Tolman B.V. Autobedrijf Tolman Toyota/Fiat Top Lease B.V. Total Wellness Fryslan TSF Wolvega B.V. Van Tuinen, Miedema Siderius Tulip Inn De Valk Tuxham Expeditie B.V. De Twaalf Provinciën N.V. Uitzendbureau Unique Unis Group Univé Verzekeringen Totaal Reklame Uythof Vadeko Houtconstructies B.V. Meubelfabriek De Valk B.V. Vastgoed Noord VB Groep VDM Advies B.V. Vedior Uitzendbureau V.d. Veen Kromhout Account. Tegelzetbedrijf R. van Veen Veenstra Schilders Heeg B.V. Veenstra Verf/Behang Zonwering V.d. Velde Ass. Pens. B.V. Schildersbedrijf Venema Verhoeve en Faber Gebr. Verkley Verleur Partners B.V. Versteegh Juweliers Viadata Automatisering B.V. Joost Visser Aannemingsbedrijf Vos Libert L. de Vries Revalidatietechn. Drukkerij De Vries Houthandel Vries B.V. Adviesburo Harrv de Vries De Vries Joure Holding B.V. Volvodealer M.S. de Vries De Vries Kozijnen B.V. De Breis Trappen B.V. Vriesaoed B.V. VTB Gevelprodukten B.V. Taxicentrale Waaksma V.o.F. Techn. Install.bureau Walda BV Wapeningsstaal Drogeham B.V. N.V. Waterleiding Friesland Weda Advertising Van der Weerd B.V. Welles Hout Adm.kantoor Wenniger Adm/fisc. Adviesburo v.d. Werf Van der Werf's Bouwbedrijf BV V.d. Werff Visser Wiegersma Grondwerken Van der Wiel Infra Milieu BV Gebr. Willemse Transport Wind Verzekeringen Wits Groep Café Restaurant 't Witte Huis Wivo Anema B.V. Notariskantoor Van Wolde Woninginr. J. de Wolff Bouw en Afwerk.bedr. Workum BV Keukenstudio Van der Woude Woudengroep De Wyngaera Document House Xerox Ydema Kozijnen B.V. Fa. W. Yntema B.V. R. Zantingh Advies B.V. Rietdekkersbedriif J. v.d. Zee Van der Zee Mode Zeilvloot "Lemmer/Stavoren" Architectenbureau Zijlstra Zevenwouden Verzekeringen Bouwprodukten Zomer Zonderland Advies+Manaaement Zondervan en Tichelaar Slagers ZVN Advies ZVN Welzorg Eetcafé Drie Zwaantjes Beetsterzwaag Drachten Sneek Heerenveen Wolvega Berlikum Franeker Heerenveen Leeuwarden Heerenveen Grou Zwolle Franeker Winsum Sneek Drachten Leeuwarden Heerde Heerenveen Gorredijk St. Nicolaasga Heeg Gorredijk Surhuisterveen Gorredijk Irnsum Drachten Lelystad Heerenveen Leeuwarden Nijehaske Leeuwarden Drachten Sneek Groningen Kollum Joure Beetgum Gorredijk Heerenveen Zwolle Drachten Kootstertille Drachten Kootstertille Leeuwarden Leeuwarden Franeker Appelscha Drachten Langezwaag St. Nicolaasga Irnsum Drachten Drachten Nijmegen Heerenveen Heerenveen Donkerbroek Ferwerd Wolvega St. Nicolaasga Workum Heerenveen Drachten Langezwaag Leeuwarden Dronrijp Heerenveen Lemmer Birdaard Drachten Enkhuizen Bakhuizen Heerenveen Vries Tjerkgaast IJlst Leeuwarden Heerenveen Langweer 22

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 38