Frisicom Automatisering B.V. Aann.mii Friso GalamaDammen B.V. Van Gelder B.V. Gemeente Heerenveen Gemeente Opsterland Gemeente Smallingerland Gemeente Weststellingwerf Generale Bank N.V. Generale Bank, Reg. Eff. Team Gibo Groep Accountants Adv. Golden Tulip Hotel Drachten Gritter Registeraccountants Groenewegen, Brink en Vlessing Grunstra en Akkerman B.V. GTI Kramer Automatisering B.V. GTI Leeuwarden B.V. Haarsma Rijschool Hankel's Technisch Bedrijf Notariskantoor Mr.J.F. Harmsma De Haske Productions B.V. Party zalencentrum 't Haske HBG Woningbouw bv Holwerda Cleaning Combinatie Heddema Adviesgroep B.V. 't Heechhout De heer J. Heeg Heembeton B.V. De Heeren Reklame Aannem.en bestra.bedr. HEGO BV Carrosseriefabriek Heiwo B.V. Hellingskip Hemmen Solarz Hendrix Meat Group C.V. Hodij Coatings Notaris mr. Y.R. Hoekstra B.V. Drukkerij Hoekstra Bedr.Max. Hoekstra De Vries De heer H.W. Hogenkamp Holiday Horeca Holiday IJs Hollema Bouwonderneming B.V. Holtrop Jansma B.V. Holvrieka Nirota B.V. Hold. L. de Vries Revalid.tech Homecenter Rekrea Meubelland Stukadoorsbedr. J. v.d. Honing Autohandel A. Hoogterp B.V. Hooisma en de Vries B.V. Autobedrijf Hooisma Drachten Hotel De Heide - Confr. centrum Houtkonstruktie Nederland Café/Bar "t Houtsje" Huis Hypotheek/Memo Autobedrijf Hylkema B.V. Hytex Fashion Ijspaleis Lelystad B.V. De IJzeren Man IMN Groep B.V. Imtech B.V. Incap Automatisering Intratuin Heerenveen Jansma Wegen en Milieu B.V. Jaroff Drukwerkmakers Jelsma Koelma Notarissen Aann.bedrijf Jellema S.C. Johnson Polymer B.V. Bouwbedrijf De Jong Automobielbedr. G.de Jong B.V. Autoschade J. de Jong R.D. de Jong Papier B.V. Autobedrijf U. de Jong Jonkman Beheer B.V. Jorcom B.V. Jorritsma Bouw B.V. Jubo Investments B.V. Jumeco B.V. Kamer van Koophandel Friesland Kijlstra Beton B.V. Mak. Kingma Sinnige Kirby Import Vredenburg B.V. Kloosterman B.V. Knipmeyer Blok Electrotechn. Koele Interieur Bouw Koga B.V. Evenementenservice "De Komeet" Aann.bedr. Konst Makelaarskantoor J. Koopmans Koop Holding B.K. Koopmans Bedrijfsadv. Kraak Makelaardij O.G. Handelsonderneming Krist B.V. Kroon Oil-Almelo Kroon Vleeswaren Leeuwarden Sneek Koudum Hattem Heerenveen Beetsterzwaag Drachten Wolvega Leeuwarden Groningen Heerenveen Drachten Emmeloord Heerenveen Heerenveen Heerenveen Leeuwarden Bergum Oosterlittens Joure Heerenveen Joure Leeuwarden Drachten Heerenveen Beetsterzwaag Pingjum Lelystad Heerenveen Hommerts Wolvega Sneek Leeuwarden Meppel Hoogeveen St. Nicolaasga Emmeloord Heerenveen Blesdijke St. Nicolaasga St. Nicolaasga Surhuisterveen Dokkum Sneek Drachten Wolvega Gorredijk Gaastmeer Heerenveen Drachten Heerenveen Heerenveen Heerenveen Heerenveen Heerenveen njewoude Lelystad Joure Heerenveen Leeuwarden Gorredijk Heerenveen Drachten Heerenveen Franeker Joure Heerenveen Langezwaag Bolsward Heerenveen Heerenveen Oppenhuizen St. Nicolaasga Bolsward Bolsward Lemmer Joure Leeuwarden Drachten Joure Dronrijp Heerenveen Amsterdam Wezep Heererlveen Bakkeveen Bakhuizen Beetsterzwaag Groningen Hoogstraten-Meer (Be Heerenveen Gorredijk Oosterwolde Zwaagwesteinde Wijnjevj BV Handelsmij. v/h Fa. Kuiper Kuip Amusement Martens kunststoffen Autospuiterij A. Kuperus Kon.Wegenbouw Stevin B.V.(KWS) Laarhoven Design B.V. Villapark Langweer Lankhorst Touwfabrieken B.V. F. van Lanschot Bankiers Lascon B.V. Leeuwarder Courant Hoofdred. De Leeuw Metsel-en Lijmwerk BV Sporthuis De Leeuw Leeuwarder Courant Aannemersbedrijf Lemstra Zn. Lima B.V. Lolkema Wegenbouw Mastum Dakbedekkingen Meadow B.V. Mennens Groningen/Twente Metalfinish Meubelstad Oudehaske B.V. Autobedrijf Van der Meulen Riethandel+Transp.bedr.Miedema Mobil Service Station Tankinstall.bedr.Mokobouw B.V. Mook Beheer B.V. Drukkerij Moore Nederland B.V. Moret, Ernst en Young MRW Accountants MRW Accountants Adviseurs Notariskantoor Mr. N.F. Mulder Multi-Copy Nationale Fiets Projecten St. Natuurgeneeskunde RBN Drukkerij Necum Nederhoed Staalbouw Niber B.V. Nicolai - Lourens Tabak De heer L.A. Nieuwe Weme Automobielbedr. v/h Nijland Nivo Noord B.V. NNAB B.V. Noordland Makelaars B.V. Noordwest 12 B.V. Noppert Beton B.V. Noorder Straatmakersbedr. Nota NUON Randmeren Nutrivital Holland B.V. NUVA Verzekeringen N.V. Nuvema Uitvaartverzekering BV Bouwmat. NVB Vermeulen NVB Vermeulen Lemmer BV Ned. Wegenmarkeerbedrijf Nyenburgh Beheer B.V. Oberman Oppedijk B.V. Octopush Handling Service Transportbedrijf Oenema De heer M. Oenema Offringa Boomsma Bouw Offringa Roden Beheer B.V. Warenhuis Offringa Okkinga Renema Jachthaven Oksewiel Gerrit Ooms Administratiekantoor A. Oord Orthin Overall Design Makelaardij Overwijk Woningstichting Patrimonium De heer F. Pellikaan Pieter Beheer B.V. Piri Sport Plastic Modern Poiesz Supermarkten B.V. Polynorm Bouwprodukten B.V. Louis de Poortere Makelaardij Popma Metselbedrijf Portijk Post Cleaning Postiljon Hotel Heerenveen Fa. S. Postuma Automaten Prins Bernhardhoeve Pré-bo-hus B.V. Premie Pool Hotel Princehof Prins Dokkum B.V. Prisma Food Groep Provincie Friesland Projektinrichting Friesland BV ProScope Automatisering B.V. Schildersbedrijf G. Pruis Presentatie Techniek Holland Raab Karcher Bouwstoffen Heerenveen Heerenveen Drachten Heerenveen Joure Langweer Sneek Groningen Heerenveen Leeuwarden Jubbega Heerenveen Leeuwarden Makkinga Heerenveen Heerenveen Heerenveen Eesterga Groningen Sneek Oudehaske Oudeschoot Giekerk Heerenveen Heerenveen Drachten Drachten Heerenveen Gorredijk Leeuwarden Heerenveen Drachten Heerenveen Drachten Drachten Heerenveen Goor Hardegarijp Oranjewoud Gorredijk Leeuwarden Surhuisterveen Drachten Heerenveen Bergum Hommerts Harderwijk Heerenveen Meppel Baarn Heerenveen Lemmer Oosterwolde Amsterdam Heerenveen, Sneek, Emmeloord Hasselt (Ov.) Oosterwolde Haulerwijk Drachten Roden Roden Heerenveen Terhorne Drachten Nieuwehorne Drachten Heerenveen Lemmer Heerenveen Nieuwehorne Bergum Enschede Heerenveen Sneek Bunschoten Mouscron Leeuwarden Lemmer Drachten Heerenveen Heerenveen Zuidlaren Leeuwarden Heerenveen Eernewoude Dokkum Putten Leeuwarden Drachten Lemmer Stavoren Waskemeer Wolvega 21

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 37