Ing. Bureau Oranjewoud Philips DAP B.V. Transport en Veembedrijf Portena B.V. Promotex B.V. promotionele textieldruk J.M. Raadsma B.V. Rabobank Heerenveen Randstad Stuk.bedrijf H. Reekers Regma Nederland B.V. Reinders Incasso B.V. Sam Buitenreklame B.V. Schipper Brood Uitzendbureau Start Reisbureau Touristique F. van der Velde B.V. VEONN Groep N.V. Aannemersbedrijf C. de Vries VSP Van der Wal Infrastruktuur Woudsend Verzekeringen Van Wijnen Noord Gorredijk BV Leden Ondernemerssociëteit: A S Advocaten ABC Hekwerk Noord Abilis Cemsto ABN-AMRO Drachten ABN-AMRO Heerenveen Acera Accountants Adbeco Accountants Adecco Personeelsdiensten Adema Makelaardij Heerenveen AFI Agro Vastgoed B.V. Albert Heijn Marinus B. Akkerman, Orthodontist Aktie '67 Albartus Dakbedekkingen Alfia Groep B.V. Alfia Makelaardij Altenburg Heibedrijf B.V. Altis B.V. Alynia Holding B.V. De Amersfoortse Amusa B.V. Anker Stuy Verven B.V. Adviesgroep Noord Negentig Aqua Soft B.V. Aquabouw Arbeidsbureau Heerenveen ARGUS B.V. Artimorra B.V. Artilite Verlichtingen Asito B.V. ATF-chemie Autobar Flexibele Holland B.V. Automatic Holland B.V. Avek B.V. Avios Arbozorg AVM Accountants AVM Belastingadviseurs Baarsma's Dranken Aann.bedrijf Henk Baas B.V. Café Bak Bakker Intern. Transporten BV Bakker Poeliersbedrijf B.V. Fa. Gebroeders Bakker Ballast Nedam Grond en Wegen BAM Woningbouw Bartels Detmar Advocaten Van Batenburg B.V. Beddenmarkt Beenen Brillen Beers Bedrijfsauto B.V. Herenmodecentrum D. Beintema Beljon en Westerterp A.P. v.d. Berg Machinefabr. BV Koeriersbedrijf H. v.d. Berg Autobedrijf V.d. Berg B.V. Berkhof Heerenveen B.V. Beusmeat Trading B.V. Bijkon Staal- en Systeembouw De heer J. Bijlsma Bijlsma Transport Techniek Meubelcentrum Blaauw Deurwaarderkantoor J. Bleeker Bouwbedrijf Bleeker Wasserij De Blinde en Zn. B.V. Jachtcentrum De Boarnstream BV Boekema Melktransport Boelens/Jorritsma Makelaardij Super De Boer Sneeker Ass.kantoor De Boer BV Piet Boersma Schilders Heerenveen Drachten Heerenveen Houten, Groningen Dokkum, Heerenveen Heerenveen Heerenveen Nijland Nieuwegein Buitenpost Drachten Emmeloord Heerenveen Drachten Bakkeveen Heerenveen Katlijk Harderwijk Lemmer Woudsend Gorredijk Leeuwarden Heerenveen Groningen Drachten Heerenveen Heerenveen Drachten Heerenveen Heerenveen Leeuwarden Meppel Marum Heerenveen Heerenveen Groningen Sneek Sneek Heeg Wieuwera Harlingen Heerenveen Twijzelerheide Gorredijk Groningen Sieaerswoude Heerenveen Heerenveen Rotstergaast Drachten Drachten Heerenveen Drachten Oosterwolde Dordrecht Surhuisterveen Leeuwarden Heerenveen Leeuwarden Gorredijk Dokkum Heerenveen Heerenveen Kollumerzwaag Ermelo Harlingen Leeuwarden Drachten Sneek Joure Heerenveen Joure Drachten Drachten Heerenveen Heerenveen Leeuwarden Heerenveen Leek Harkema Stiens Joure Jubbega Sneek Bolsward Heerenveen Irnsum Workum Heerenveen Kollum Sneek Heerenveen Expeditie Boonstra Borg Sport Borgesius Bakkerijen B.V. Borkent B.V. Bos Automatisering Bosma B.V. Plafonas-Wanden Both Partners Deventer B.V. Tech. Installatiebedrijf Bouma Bouma Veehandel B.V. St. Bouwcorporatie Heerenveen Bouwman Consultancy Groep BP Noord-Oost Nederland B.V. Brandsma Assurantiën B.V. Brand Oil B.V. Instal.bedr.Breman Drachten BV Restaurant "De Brigantijn" Kwekerij H.J. Brockhoff B.V. Handelsonderneming Brouwer Technisch Buro Brouwer Autoland Van den Brug Bruinsma Fin. Dienstverlening Fa. J. Bruinsma Tapijt Bouw-en metselbedr. A.Bruinsma Mak. Van Brussel Wiebenga Bruynzeel Keukens Koninklijke Buisman Aann. en bestr.bedr.Buitenpost Van Buren Huiden en Leer Business Communications Supermarkt C 1000 CadVise InTraC Cap Gemini Nederland B.V. Castel Friesland Castel Security Coeduyn B.V. Combilex Communicatie Techniek Drachten Continental Banden Groep B.V. Coopers en Lijbrand Coppes Gezondheidscentrum Copy Service Leeuwarden Ital. Rest. La Buena Cucina Timmerfabriek Damhout B.V. Holding Deden De Boer B.V. Dejo Metaalindustrie B.V. Dekema Ruitersport B.V. L. van Dekken Deloitte Touche Deloitte Touche Despec Supplies B.V. Diba International Concerts Dijkstra Dijkstra B.V. Dijkstra, Notaris J.J. Peter van Dijk Office Design Schilderwerken Dijkstra Fa. Th. Dijkstra Verfwaren Donker B.V. Douma's Trappenfabricage Draaijer Partners DTZ Zadel hoff Hotel Duhoux Duker en Boelens Uitzendburo Dynamiek Douwe Egberts Uitgeverij Eisma B.V. Eproline Elan Fin.Adviesbureau B.V. Electron Hoogezand B.V. Elzinga B.V. Eringa Media Leeuwarden/Gron. ESA Groningen B.V. Euro-Electra European Packaging Holding BV European Airfilter B.V. Evers Assurantiën Falcon Leven N.V. Farmex Handelsmaatschappij BV FBTO FBTO afdeling Marketing Expo Centrum FEC Leeuwarden Feikema B.V. FGH Bank Litho De Finne First Man Spandaw Fisher Edelstaal Recreatiecentrum it Foarunder Formido Bouwmarkt Friesland Bank Assurantiën Friesland Beton Heerenveen BV Friesland Bank Drachten Friesch Dagblad Friesland Lease B.V. Friesland Staal B.V. De Friesland Zorgverzekeraar Gieten Leeuwarden Leeuwarden Heerenveen Heerenveen Drachten Deventer Suameer Sneek Heerenveen Westerbork Zwolle Heerenveen Zutphen Drachten Wartena Luttelgeest Gorredijk Gorredijk Drachten Joure Joure Drachten Heerenveen Bergen op Zoom Leeuwarden Drachten Leeuwarden Sneek Heerenveen Leeuwarden Utrecht Sneek Bolsward Wolvega Drachten Drachten Barneveld Leeuwarden Emmeloord Leeuwarden Langweer Harkema Heerenveen Wolvega Gorredijk Harkema Leeuwarden Zwolle Sneek Sneek Beetsterzwaag Sneek Heerenveen Oosterwolde Heerenveen Sneek St. Nicolaasga Groningen Groningen Wirdum Smilde Leeuwarden Joure Leeuwarden Oudehaske Heerenveen Hoogezand Irnsum Harkema Drachten Harderwijk Leeuwarden Heerenveen Heerenveen Heerenveen Drachten Leeuwarden Leeuwarden Leeuwarden Goutum Groningen Grou Roden Sneek Irnsum Heerenveen Drachten Heerenveen Drachten Leeuwarden Drachten Drachten Leeuwarden 20

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 36