WAAROVER SPRAKEN ZIJ? 'Dat een deel van het publiek Frank en Ronald uitfloot, kan ik begrijpen. Edwin van der Sar in Sport International. 'Een tijdje terug hield De Volkskrant een wedstrijdverslag lang vol dat de keeper van Heerenveen Hesp heette. Onlangs was het Canal+'s Wilfred 'ik praat als een dj en ik luis ter naar niemand' Genee die een vrije trap op het Heerenveens doel fraai liet redden door Hansma. De vraag: wat is er mis met Hans Vonk en wiens schuld is dat?' Journalist Frans Lomans in Sportweek. 'De zuidelijke landen wil ik wel een keer meemaken. Ik houd niet van verering, maar het lijkt me leuk in een land te werken waar alles om voetbal draait.' Edwin van der Sar in Sport International. 'Het zijn altijd de piepeltjes die lopen te zagen.' Leo Beenhakker in Sportweek. 'Friese supporters houden van goede voetballers en het maakt ze niet uit waar die van daan komen.' Foppe de Haan in Voetbal International. 'Laatst was de FIOD bij Feyenoord op bezoek. Jan D. Swart van de Feyenoord-krant liep daar toevallig rond en vroeg die inspecteur of-ie besefte wat ze aanrichten. Zegt die man: 'Ach, mijn hart ligt ergens anders.' Bleek die vent een Ajax-fan te zijn. Dat is toch bizar? Ik ben niet toch niet paranoïde?' Gerard (altijd wat te mopperen) Cox in Sportweek. 'Heerenveen is een fantastische club, maar géén topclub. Het zou niet reëel zijn te ver wachten dat wij zouden meedoen in de strijd om het kampioenschap. Riemer van der Velde in Voetbal International. 'Ik heb alle kenmerken van een jojo gekregen.' Gerald Sibon in Sportweek.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1999 | | pagina 13