De zaak van Sjaak De kat op het trainingsveld 'We hadden laatst een bijzondere bezoeker achter de hekken van het trainingsveld. Een hele mooif grote kat. Ik heb geen idee waar dat beest vandaan komt, maar hij liep er wel. Hij loopt er wel vaker, maar dat beest was er nu een tijd niet geweest. Hij heeft zeker te wei nig regenkleding! Ik vind het wel een aanwinst voor de club. Misschien moeten we de volgende keer wel een beetje melk meene men, dat vindt hij vast wel lekker. Toch is het wel een goed teken dat we nu een soort huisdier hebben. Dat betekent namelijk dat we ons langzaam maar zeker een beetje thuis beginnen te voelen in de ArenA. En dat mag ook wel na 2,5 jaar. Op een gegeven moment vloog er een bal over het hek, zo richting die kat. Eerst dacht ik dat hij er naar toe zou gaan, maar op het laatste moment zag hij toch dat <Jie bal niet voor hem was bestemd. Toch jammer, want die kat heeft wel twee sterke rechterbenen. En daar zullen de meeste spelers van ons best jaloers op zijn. Vroeger in de Meer hadden we al een herders hond die vaak bij mij in de buurt was. Indra was zijn naam. En nu hebben we misschien binnenkort wel een kat als huisdier. Maar goed, nu moeten we het nog even over MW hebben. Vorige keer hebben we het uitgebreid over Willy Brokamp gehad, nu mogen we best wel even wat aandacht schenken aan Denny Landzaat. Want die jongen, die pas 22 is, kwam een tijdje terug misschien nog iets te kort voor Ajax 1, maar inmiddels staat hij er wel. Hij is de nummer tien van MW en kan een M voorbeeld zijn voor andere spe- Iers van Ajax die 4ê. JS het net niet gehaald hebben. U Nu speelt Denny de pannen van het dak en het mooie is dat hij aan het eind van het jaar transfervrij is. Maar goed, alles leuk en aardig, we moeten hier wel m gewoon winnen van MW, anders kunnen we net zo goed postzegels gaan ruilen met K die gasten.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 3