Marc van Hintum maakte zijn debuut voor Oranje. zijn debuut in het Nederlands elftal. Tegen Duitsland nog wel en dat is toch altijd een beladen wedstrijd. Met name Mario Basler zal weinig goede herinneringen aan de wedstrijd over hebben gehouden, want hij kwam er tegen een foutloos spelen de Marc van Hintum niet aan te pas. Nieuwjaarsreceptie Werden de nieuwjaarsrecepties van Vitesse de afgelopen twee jaar nog gehouden in de Eusebiuskerk, dit jaar is natuurlijk Gelredome plaats van handeling. Op woensdag 6 januari 1999 van 19.30 tot 21.30 uur. Klantenpanel Zoals bekend wil Vitesse een klanten panel in het leven roepen om nog beter in te kunnen spelen op de wensen van bezoekers. Het panel zal driemaandelijks met een afvaardiging van Vitesse/Gelredome rond de tafel gaan zitten om zaken door te nemen. Opgave voor het klantenpanel is mogelijk door een briefje met naam (m/v), adres, postcode/woonplaats, telefoon, tribune, leeftijd en het aan tal jaren dat u seizoenkaarthouder bent in te leveren bij één van de ste wards. Opsturen kan ook: sbv Vitesse, Postbus 366, 6800 AJ Arnhem, o.v.v. Klantenpanel. Mensen die zich aan melden worden binnenkort uitgeno digd voor een informatieavond. Uitslagen vorig seizoen Vitesse-Ajax 2-0 Ajax-Vitesse 5-0 Programma vr 4 dec wo 9 dec zo 13 dec za 19 dec Willem II-Vitesse NAC-Vitesse Vitesse-Feyenoord FC Twente-Vitesse Informatie Internet: www.sbv-vitesse.nl Vitesse Clublijn: 0900 1439 NOS Teletekst: pagina 673 Vitesse Vandaag is een officiële uitgave van sbv Vitesse; Seizoen 98/99, jaargang 10 Ontwerp, vormgeving, DTP, lithografie en drukwerk Total Creation B.V., Ede Tel. 0318 - 641118 Redactie Daan Appels Fotografie Kees van Hoogdalem Coverfoto Kees van Hoogdalem

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 5