PUPIL VAN ■LI DE WFFK cwm I - VITESSE ACTUEEL Vitesse-lied Het Vitesse-lied galmt regelmatig door Gelredome, maar niet iedereen kent de tekst. Hierbij. Als de velden goed zijn en de bal die rolt Gaan wij er met z'n allen tegenaan Dan komt de echte club eraan Die laat ons niet in 't hempie staan Wij zijn dan alsVites niet te verslaan. Refrein: Geel en zwart zijn onze kleuren Daar kan je echt niets mee gebeuren In onze stad al aan de Rijn Daar moet je echt Vitessenaar zijn Want dat is toch zo fijn. Geef elkaar nu allemaal maar eens de hand Met voetballen wil niemand trammelant Leut en pret dat is zo fijn En om Vitessenaar te zijn Ja daarom moet je bij ons duppie zijn. Refrein. Arco Jochemsen Op 21 september 1994 maakte Arco Jochemsen zijn competitiedebuut voor Vitesse tijdens de uitwedstrijd tegen Dordrecht'90 (0-0). Vandaag speelt de nijvere speler zijn honderdste duel en uiteraard wordt daar voor de wedstrijd even bij stilgestaan. Arco Jochemsen (27) is een laat bloeier. Hij bereikte pas op 23-jarige leeftijd het betaalde voetbal. Vitesse haalde hem toen weg bij de ama teurs van zaterdageersteklasser SDVB in zijn geboorteplaats Barneveld. Introductierecht Om meer mensen kermis te laten maken met Vitesse is de club gestart met een nieuw introductiebeleid. Seizoenkaarthouders van Vitesse hebben sinds afgelopen week de mogelijkheid voor iedere wedstrijd één kaartje bij te kopen. Het kaartje kan, op vertoon van een seizoen kaart, vanaf vier werkdagen voor een wedstrijd worden gekocht bij de bekende Ticketbox-adressen (voorheen Sens). In principe kan een toegangsbewijs worden aange schaft voor alle tribunes. Een garan tie kan natuurlijk niet worden gege ven, op is op. Seizoenkaarten Zo lang Gelredome niet is uitver kocht zijn er ook nog steeds sei zoenkaarten verkrijgbaar. De prijs wordt uiteraard na iedere thuiswed strijd aangepast. Bij de afdeling Ticketing kunt u de actuele prijs navragen en uw bestelling plaatsen, telefoon 026 880 73 37. Marc van Hintum Bij de interlands tegen Peru en Ghana kwam Marc van Hintum niet verder dan de zijlijn (om warm te lopen) maar op woensdag 18 november maakte de Vitesse-speler dan toch Naam Robbert Schopman Geboortedatum 17 mei 1987 Woonplaats Huissen Hobby's Voetballen, tennis

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 4