Vertrouwen bij Martin Jol dankzij eerste winst tegen Sparta n^RKC ^WAALWIJK "Met dezelfde inzet is er misschien best iets mogelijk voor ons tegen Ajax" 2 Martin Jol behaalde tegen Sparta zijn eerste overwinning met RKC WAALWIJK. Met een nieuwe spits en een paar omzet tingen bleek het spel van het elftal een stuk overtuigender. De RKC-trainer hoopt dat zijn ploeg de stijgende lijn tegen Ajax voort kan zetten. "De overwinning tegen Sparta was erg be langrijk Als we die wedstrijd niet hadden ge wonnen, had ik het somber ingezien. Zeker gezien ons programma voor de komende we ken. Deze winst en de manier waarop we speelden geeft hoop voor de toekomst. Het elftal toonde veel karakter. Onze voorhoede was tegen Sparta bijvoorbeeld een stuk ge vaarlijker dan in de wedstrijden daarvoor. Het oogde allemaal veel frisser. Het is duide lijk dat we met Rick Hoogendorp meer mo gelijkheden hebben gekregen. Als je wat meer kwaliteit hebt in de aanval, merk je di rect dat het hele elftal daarvan profiteert. We creëerden meer kansen en dan groeit in het hele elftal de overtuiging dat er een overwin ning in zit. Achterin gaven we voor het eerst dit seizoen ook weinig kansen weg, terwijl Sparta toch een aantal gevaarlijke aanvallers heeft. Dankzij die overwinning hebben we weer wat meer vertrouwen. Die omslag heb ik de afgelopen week gemerkt binnen de groep. Als Ajax goed draait en op volle kracht is, weet je dat het heel moeilijk wordt. Dan kunnen wij alleen met geluk een positief resultaat beha len. Maar met dezelfde inzet als vorige week is er misschien best iets mogelijk voor ons. We hebben een jong team met een paar spelers die nog nooit tegen Ajax gespeeld hebben. Ik hoop daarom dat het publiek vandaag op de zelfde positieve manier achter de ploeg gaat staan als vorige week Die steun van onze sup porters hebben we echt nodig en is vooral voor onze jonge spelers heel erg belangrijk"

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 4