De zaak van Sjaak Je vorm zijn de punten 'Met de wedstrijd tegen PSV moet je niet naar de ranglijst kijken: Nu niet, morgen niet, nooit niet. Dit ito apart, dit is anders. En het moet nu maar eens afgelopen zijn met dat thuis verliezen tegen PSV, want daar kunnen we natuurlijk niet mee doorgaan. Verder hebben we het hier ook even over het nieuwe PSV, want daar is nogal het een en ander ver anderd. En toch is het jammer dat goede spelers als Zenden, Cocu en Numan nu niet meer in Nederland spelen. Dat mag ook wel eens gezegd worden. Het mag dan bij PSV soms niet al te best lopen, ze slagen er toch altijd weer in om een aantal goals te maken, of ze nou thuis of uit spelen doet er daarbij niet toe. Ze hebben met Nilis en Van Nistelrooy twee goede spitsen in huis, terwijl De Bilde, die andere Belg, nog op de bank zit. Bij PSV komt onze trainer zijn oude teamgenoot Frank Arnesen tegen. Frank kwam bij ons zijn maatje Soren Lerby tegen. Toen ze kwamen, waren het twee magere Deentjes, toen ze weggingen twee helden die klaar waren voor de volgende stap. Arnesen was bij ons de nummer 8, een hard werkende middenvelder, die toch heel wat wedstrijdjes voor ons heeft gespeeld. Nu komen de trainer en de technisch manager elkaar weer tegen in ons stadion, allebei keurig met een das om de nek! Olympiakos was een mooie wed strijd. Ik hoop dat de sfeer vandaag net is als bij die pot. Het mooie was dat de jongens die normaal niet veel aan bod komen, nu een kans kregen en echt heel erg hun best hebben gedaan. Een compli ment voor deze mannen kan er best vanaf. Maar nu zijn we weer bezig met een hele andere wed strijd. Weer een topper, maar dan voor de competitie. En één ding moeten we niet vergeten en dat is dat de competitie de basis is voor de Champions League. Je vorm zijn de punten en je moet tot de laatste dag doorgaan. Wat dat betreft is voetbal soms net de Tour de France. Hup, doorgaan tot de laatste snik en dan erop en erover. En dan is PSV een mooi station op weg naar de finish.' 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 3