Total Care CSU Total Care B.V. Total Care Schoonmaken kan op vele manieren. En dat geldt ook voor beveiligen. Wij doen het allebei en op onze eigen manier: met veel toewijding. Je ziet het in onze naam: Total Care betekent voor ons vooral zorg, service en een scherp oog voor details. Als sponsor voelt CSU Total Care zich daarom thuis bij Ajax. De Ajacieden voetballen op een heel specifieke manier: met de nodige souplesse en doelgericht. De spelers laten zo min mogelijk scoringskansen onbenut. Niet voor niets wordt de nodige zorg besteed aan de opleiding en training. Net als de supporters voetbalkwaliteit van Ajax verwachten, verwachten onze klanten een hoge kwaliteit van onze dienstverlening. Schoon en veilig, dat spreekt voor zich. Wij zijn dan ook kritisch als het gaat om de kwaliteit van onze mensen. En doen er vervolgens alles aan om ze te motiveren en te stimuleren. Dat werkt. Je ziet het op de tribune in de Amsterdam ArenA, in de business seats, skyboxen of zelfs in het bubbelbad. Maar ja, dat laatste geldt natuurlijk alleen als je bij de selectie hoort! Ajax - PSV belooft een uitermate spannende wedstrijd te worden: de drie punten zijn voor beide teams kostbaar! De wedstrijd gaat gekenmerkt worden door een sfeer die nauwelijks te beschrijven is. Of wel? Als jij denkt hét wedstrijdverslag te kunnen beschrijven, en daarbij ook de voetbalsfeer weergeeft, dan maak je kans op een fantastische prijs. Stuur daarom vóór vrijdag 27 november a.s. jouw wedstrijdverslag naar: t.a.v. afdeling Communicatie Postbus 417 5400 AK Uden

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 24