danljenk ik KaalheicflHH je wel om een bood- sturen. En eens kijken ze verder nog hebben. O ja, we mogen natuurlijk dat Amsterdammertje achterin ook niet vergeten. Wat zeg ik, Amsterdammertje? Zeg maar gerust Amsterdammer, want die lange Vrede pakt zo een vliegtuig uit de lucht! Verder is het een ploeg van één niveau, zonder echte uitstekers. Uit in Limburg hebben we gelukkig gewonnen, waarbij je dat gelukkig op twee manieren kunt uitleggen. Twee kansen, twee goals, terwijl zij ook best een doel- puntje hadden mogen maken. Maar goed, zo gaat dat soms. Verder hebben we weer drukke weken, waarbij de wedstrijd tegen UDI '19 een mooie avond oplever de. Hartstikke leuk, voor die jongens. Die gasten hebben de avond van hun leven gehad. En goed dat er toch zoveel publiek was, want dat had denk ik nie mand verwacht. Zondag wacht PSV dan weer, Als ik aan Roda denk aan de drumband op "Roda! Roda!", hoorde je daar altijd, maar dat is nu helaas niet meer. Die Hoempa-band en natuurlijk Dick Nanninga, die spits op hoge Quickies, dat is voor mij Roda. Nanninga heeft ook nog in het Nederlands Elftal gezeten. Hij stopte altijd pas met hard werken als hij onder de douche vandaan kwam. De hele tijd sleuren, trek ken, duwen en scoren was zijn motto. Het was een man van oor log en aan zulke jongens heb je altijd wat. Ze mogen dan technisch wel eens niet zo sterk zijn, maar je kunt altijd op ze rekenen. Nu heb ben ze ook weer twee van die ster ke karaktermannen in de spits staan. Peeters en Van Houdt. Twee en zo gaan we vrolijk verder tot de Kerst. Engelse weken zei de trainer al, met maar één ver schil: wij hebben Nederlands publiek.' 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 3