Danny Muller 'Het komt wel weer goed met Ajax' Cambuur is al meer de negende club van Danny Muller (29). Zijn opleiding als voetballer genoot hij bij Ajax, waar de Amsterdammer later ook nog een jaar onder contract stond. Helaas moet hij vanwege een achillespeesblessure vandaag genoegen nemen met een plaats op de tribune. 'Ik loop al een tijdje met een ont steking aan mijn achillespees. Vorig jaar bij Antwerp had ik er ook al last van. Na een paar wedstrijden in de voorbereiding bij Cambuur speelde de blessure weer op. Toen heb ik besloten om naar Zeist te gaan om daar in een paar weken weer fit te worden. Het is hard werken, maar tot nu toe gaat het goed met mijn herstel. De wed strijd tegen Ajax had ik graag wil len spelen, maar die komt net te a vroeg. Clubliefde 'Je hoort mij niet zeggen dat Ajax nog steeds een speciaal plekje in mijn hart heeft. Als ik voor een club speel, zet ik me daar honderd procent voor in, maar ik ben niet zo iemand die clubliefde koestert. Ik heb ook al heel wat clubs versle ten. Wel heb ik goede herinnerin gen aan Ajax. Ik heb daar mijn hele jeugd gespeeld en je jeugd is toch je mooiste tijd. Mooi waren vooral de buitenlandse toernooien en de leuke groep die we toen had den. Met de Al werden we Nederlands kampioen met een hele goede lichting: De Boertjes, Bryan Roy en Richard Witschge. Het was én heel gezellig én we presteerden op het veld, dus dat was een per fecte combinatie. Na mijn eerste jaar als prof - in Spanje bij Barcelona Atlétic - heb

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 16