De zaak van Sjaak Een verend veld en kersenbonbons 'Veel wedstrijden spelen we deze weken, en dat is goed zo. Er is immers geen betere training dan een wedstrijd! Even kijken, van daag hebben we NAC. Gewoon om half drie, Ajax-NAC. Net als vroe ger. Want we hebben het hier wel over een traditionele tegenstander die er al een tijdje is, hoor. En heel lang al een geduchte tegenstander voor Ajax. Nu moeten we ze ook weer niet onderschatten, want die mannen mogen dan wel een slech te start van de competitie hebben, 'juist tegen Ajax kun je dan alles weer rechtzetten. Wisselspelers die invallen kunnen opeens boven zichzelf uitgroeien, juist nu ze in een vol stadion spelen. Dan kun nen sommige jongens ineens tove ren. Pas maar op! Bij NAC spelen ook een aantal gevaarlijke mannen, zoals die broer van Shota. Die kan het ook nog wel eens op zijn heu pen krijgen. Verder hebben we die Amerikaans international, Earnie Stewart, die ook lekker snel is en oud-Ajacied Jeffrey van As. Die is gelukkig voor hem weer helemaal fit. NAC moet zijn ware gezicht nog laten zien, denk ik. Een wedstrijd van een andere orde was de Champions League-ont moeting met Croatia Zagreb. Mooi is het daar, hoor. Aardige mensen die alles voor ons deden. Ze zorg den voor alles, zoals vers fruit en ook allerlei soorten snoep. Vooral de kersenbonbons waren heerlijk! De omstandigheden in Zagreb waren verder prima. We hadden een lekker zonnetje, waardoor we goed konden trainen. Het veld in het stadion was ook lekker dik. Het was een verend veld, waardoor we niet de langste noppen nodig had den. Gewoon de tussenmaatjes, die we ook op ons eigen veld gebrui ken. Verder is het nu zaak dat we het koppie erbij houden. Want Champions League is allemaal wel leuk, maar we moeten niet verge ten dat de punten moeten worden verdiend. Om te beginnen tegen NAC!"

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 3