Vier minuten voor tijd zorgde Richard Witschge dat drie belangrijke punten uit het vuur werden gesleept tegen de Superboeren. diger is het zijn taak het grote aan tal spelersmutaties in goede banen te leiden, als verlengstuk binnen de lijnen van de Superboeren. Zeven spelers verlieten Stadion De Vijverberg afgelopen zomer, terwijl twaalf mannen deze voetbaljaar gang voor het eerst bij De Graafschap te bewonderen zijn. Naast Sonny Silooy maakte ook spits Richard Roelofsen de over gang naar het oosten van het land, terwijl ook Jasper Ketting, afkom stig van Ajax zaterdag 1Zico Tumba (FC Metz) en Purrel Frankel een contract bij De Graafschap tekenden. Verder kwam een viertal spelers over uit de eigen jeugd. Dean Gorré in de tang. De middenvelder speelde vorig seizoen tegen de Graafschap in de basis, onder meer door de afwezigheid van Jari Litmanen. De absolute smaakmaker van de Zebra's, Ali Ibrahim, vertrok naar België, terwijl Reinder Hendriks, steun en toeverlaat in de defensie, een stapje hoger bij Willem II terecht kwam, in het gezelschap van Raymond Victoria. Een blijver tje in de ploeg van Korbach is Robert Fuchs. De oud-PSV'er leek rond met Feyenoord, maar op het laatste moment ketste een transfer af. Fuchs bleef tot grote vreugde van zijn trainer en de fans alsnog De Graafschap trouw, waarmee het middenveld in ieder geval nog op sterkte is. De editie van vorig seizoen mag ronduit teleurstellend genoemd worden. Ajax won met 1-0 dankzij een doelpunt vier minuten voor tijd van Richard Witschge en boek te zo de veertiende overwinning na vijftien duels. Aan de visite bij Stadion De Vijverberg bewaren de

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 5