Korte Berichten wmm VERZII VERZIEK HET BIIETl G. Bakker Zn. bv verhuurbedrijf Voor de 45-jarige Frans Bakker, directeur van G. Bakker Zn. bv Verhuurbedrijf, staat de uitslag van vanmiddag al vast. „FC Utrecht moet winnen; simpel zat. Het moet gewoon een nulletje of drie voor ons worden, dan zijn we meteen waar we wezen willen; bovenaan de ranglijst en daar blijft de club voorlopig wel even staan. Gelukkig hebben we afgelopen woensdag ook van MW gewonnen." De FC Utrecht-supporter in hart en nieren weet waarover hij praat. Niet alleen de verhuur van allerlei catering-benodigdheden; van 1-pits kookplaat tot king size food- containers, voor het warm of koudhouden van gerechten, is zijn dagelijks werk, maar aan de Amsterdamsestraatweg 710-712 te Utrecht, wordt bovendien ook vaak over de club gesproken. Frans Bakker is supporter van het eerste uur. „Ik ben nog naar de laatste wedstrijd van DOS geweest, dat was in 1970; uit tegen GVAV, dus ik leef met FC Utrecht. Buiten zijn liefde voor de club waarop ongetwijfeld de hoop voor de overwinning van vanmiddag is gestoeld, zal er toch ongetwijfeld nog wel een speciale reden zijn, waarom Frans zo innig hoopt op een FC Utrecht-zege. „Zal ik je eens haarfijn uit de doeken doen en daar doe ik helemaal niet sen timenteel over of zo, maar dat komt recht uit m'n hart. Ik hoop dat we vanmiddag winnen voor al die trouwe knapen op de Bunnik-side; geloof mij nou maar: De allerbeste supporters van de hele wereld! Joh, mijn zoon zit daar ook, dat is zo mooi. Ook als de club in een dippie zit, kunnen de spelers altijd op hun steun rekenen." «•'Na lang praten met SC Heerenveen heeft FC Utrecht het voor elkaar gekregen dat de supporters van FC Utrecht niet met een verplichte buscombi naar Heerenveen behoeven af te reizen. Het betreft de wedstrijd van woensdagavond 23 september 1998. Uiteraard kan men wel met een bus maar het is dit jaar niet verplicht. De kosten voor een losse kaart zijn 32,50 en worden vanaf 14 september bij het stadion ver kocht. Ook op maandagavond (14 sept) van 19.00 uur tot 21.00 uur worden er kaarten verkocht. Kosten zijn 32,50 per stuk. Een eventuele buscombi kaart kost 60,-. Sponsor van Man of the Match is de FC Utrecht-krant de twaalfde man. Het gesponsorde bedrag van 500,- zal gelijkelijk worden verdeeld tussen de Man of the Match en de FC Utrecht jeugdopleiding. De Man of the Match wordt gekozen door 'Oud' DOS'58. •V Mascotte van de wedstrijd FC Utrecht - Ajax is de 7-jarige Jeffrey Kastelein. Jeffrey speelt als middenvelder bij WDS Driebruggen. «*'De heer R. van Putten, uit vak G, de Seizoenkaarthouder van de week wint een weekend IBIS Hotel en een bedrag van 100,- aan waardecheques te besteden bij Van Ayk Zonnecentrum van Ria Kroeze en een magnetron van Hans Verkerk Keukens. Namens Jerry's Hair Care, Amsterdamsestraatweg 562, kan de heer R. van Putten tevens een Hair Beauty cheque t.w. van 125,- tegemoet zien. «•'Het VIP terras wordt beset door Wilux Bathroom pleasure. Wilux, sponsor van FC Utrecht, is met 25 gasten aanwezig tijdens de wedstrijd van vanmiddag.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 26