De zaak van Sjaak Een voetbaldier in het hoofdkwartier r Éfry In plaats van krijgen. Steeds FC Volendam weer een wed heeft nu een strijd spelen en andere Noord- dan zien we wel Hollandse club weer. Want AZ een plaatsje op ÉS» mag dan wel het hoogste gepromoveerd niveau ingeno zijn uit een men. En wat lagere klasse, voor één. Want maar dat zegt vanavond komt niets. Kijk maar AZ naar het naar Engeland, hoofdkwartier, J \\J waar ook zo'n en dat een J ploeg van noes goede zaak. 1 Kü te werkers uit Want met AZ is een lagere divi er weer een 1 sie plotseling mooie club bij bovenin staat. gekomen, met Het AZ uit het een echt voet verleden kent baldier aan het natuurlijk hoofd. Van iedereen. Begin Hanegem. De jaren tachtig Kromme is was het in terug op de Alkmaar één plek waar hij hoort, namelijk op groot feest met kanjers als Pier Tol, het hoogste niveau en dat is goed Ronald Spelbos, Kees Kist en voor een vakman pur sang, wat hij natuurlijk Nygaard, Dat was toen natuurlijk is. echt het bolwerk van de Verder mogen we blij zijn dat het Gebroeders Molenaar. Inmiddels spel weer begonnen is. Er wordt zijn we alweer een hele tijd verder. gewoon weer van middenuit geno Ajax is altijd maar aan de top blij men en lekker gevoetbald. Beide ven staan, terwijl de mannen uit clubs hebben een goeie start gehad. Alkmaar toch even een stapje terug AZ won de eerste wedstrijd, en hebben moeten doen. Maar nu speelde vorige week gelijk tegen staan ze er weer. Let maar op. En Vitesse. En onze start was ook dus gaan we beetje bij beetje ver gewoon goed. Twee keer winnen der, zonder ook maar even te ver zonder tegendoelpunten. En daar slappen. Want dat kan niet met al mee basta. En nu moeten we stap die vaste toeschouwers. En morgen voor stap verder gaan kijken. gaan we meteen weer verder met Daarom gaan we nu niet praten de komende wedstrijd, maar eerst over de Champions League of over moeten we deze klus zien te kla FC Utrecht, die we volgende week ren.'

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1998 | | pagina 3